İstikbal Mobilya 2015 Koltuk Takımları

Dünyanın ve ülkemizin en kaliteli ve en modern mobilyalarına imza atan İstikbal Mobilya’nın birbirinden güzel 2015 koltuk takımlarını sizlere sunmak istiyoruz.

Glory Koltuk Takımı

Glory

İstikbal mobilyanın en yeni ve en modern takımlarından ilki Glory koltuk takımı. Sadece görsel güzelliği ile değil aynı zamanda kalitesi ve işlevselliği ile ön plana çıkan Glory koltuk takımı 2015 İstikbal Mobilya koltuk takımları arasında bir numara. Bayanların en sevdiği şekilde hazırlanan takım içerisinde iki adet berjer ve iki adet üçlü koltuk yer almaktadır. Fabrika rengi olarak beyaz ve yeşil renkler ile hazırlanan ancak her ve ile hazırlanan Glory koltuk takımının fiyatı ise 5,790 TL.

Viva Koltuk Takımı

viva

İstikbal Mobilya 2015 koltuk takımları arasında sizlere tanıtmak istediğimiz bir diğer ürün ise Viva koltuk takımı. Şık görünümü, modern havası ve ferahlığı ile dikkat çeken Viva koltuk takımı uygun fiyatı ile modern mobilya almak isteyen çiftlerin dikkatini çekecek. İki adet berjer ve iki adet üçlü koltuktan oluşan Viva koltuk takımı içerisinde berjerlerin ayakları mobilyalara farklı bir hava katmış durumda. Şıklığı ile göz dolduran Viva koltuk takımının İstikbal mobilya mağazalarında ve internet sitesindeki satış fiyatı 4,608 liradan başlıyor.

Şık, estetik ve modern koltuk takımlarına ilgi duyuyor ve kaliteyi tercih etmek istiyor iseniz diğer markalar ile uğraşmadan hemen İstikbal Mobilya mağazalarını ziyaret etmelisiniz.

Bir Cevap Yazın

  1. İstikbal Mobilya 2015 Koltuk Takımları için yorumda bulun

    İstikbal Mobilya 2015 Koltuk Takımları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak İstikbal Mobilya 2015 Koltuk Takımları için ilk yorumu yapabilirsin.