Bej Salon Dekorasyonu

Her rengin kendine göre bir güzelliği vardır. İnsanlarda karakterlerine göre renkleri seçmektedir. Hayata pozitif bakan bir kişinin evinde renkli tonları görebilirsiniz. Çünkü bu tür insanlar hayatı hep renkli bir pencereden izlerler. Ancak tam tersi hayattan hiçbir beklentisi olmayan kişilerde genel olarak koyu tonları evlerinde kullanırlar. Ancak bize kalırsa bej tonları evinize yakışabilecek en şık ve sade tonlardır. Bej rengini genellikle salonunuz da kullanabilirsiz. Hem temiz bir görüntü elde etmiş olacaksınız. Bej rengi ton olarak sarıya yakın bir kahverengidir.

  • Bej salon dekorasyonunda ilk önce salonunuzda yapabileceğiniz şık bir dekorasyon için sizlere yöntemler vereceğiz. Salonunuzda bej koltuk takımı kullanabilirsiniz. Bu koltuk takımına uyum sağlamak amacıyla bej renklerinde birde halı ile kombine edebilirsiniz. Evinize daha şık bir görüntü verebilmek adına ise tablolardan ve avizelerden faydalanabilirsiniz. Tablo ve şık avizelerle salonunuza katabilirsiniz. Duvar rengi olarak ise açık tonlar seçmenizi tavsiye ederiz.
  • İkinci olarak bej koltuk takımının yastıklarını farklı renklerde seçebiliriniz. Koltuğunuz ile halınızın aynı tonlarda olmasına dikkat etmenizi öneriyoruz. Daha havalı ve şık bir görüntü elde etmiş olacaksınız.
  • Bej rengini kahve ve vizon tonlarıyla da kombine yapabilirsiniz. Çok şık bir görüntü elde etmiş olacaksınız. Ancak bej rengini kahve ve vizon tonlarıyla kombine ettiğiniz zaman eski bir görüntü ortaya çıkacaktır. Tarihi bir evde yaşıyor gibi kendinizi hissedebilirsiniz. Antika eşyalara tutkunuz varsa salonunuza farklı bir hava katmış olacaksınız.

  • Bej rengi her zaman doğallığın rengi olarak kabul görmüştür. Bej rengi hiçbir zaman demode bir olmamıştır. Her dönemde şıklığını ve asaletini korumuştur. Bej koltuk takımına sarı rengi ile kombine yapabilirsiniz. Sarı ile bej rengini birbirinizi tamamlayan çok hoş bir renktir. Evinize böylelikle ferah bir görünüm katmış olacaksınız.
  • Bir diğer bej salon dekorasyonu çeşidimizde ise perde ile bej koltuk takımının renginin aynı olmasını sizlere önereceğiz. Koltuk takımınızı da bej renkte seçip salonda ki perdenizi de beyaz ve bej renginde seçebilirsiniz. Farklılık katmak amacıyla da açık mavi yastıklar kullanabilirsiniz.

  • Renkli bir kişiliğe sahipseniz ve bej rengine bir düşkünlüğünüz varsa mutlaka bej ve pembe renkten oluşan salon koltuk takımını seçebilirsiniz. Bu koltuk tam anlamıyla tam size göre bir koltuk takımı olacaktır. Hem evinize farklı bir katmış olacaksınız hemde şık bir görünüm elde edeceksiniz.

Bir Cevap Yazın

  1. Bej Salon Dekorasyonu Bej Salon Dekorasyonu için yorumda bulun

    Bej Salon Dekorasyonu için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Bej Salon Dekorasyonu için ilk yorumu yapabilirsin.