İstikbal Mobilya 2015 Salon Takımları

En büyük ve en geniş sektörlerden biri olan Mobilya sektöründe her gün yeni bir markanın adını duyar iken sizde kalite ve tecrübeyi tercih etmek istiyor iseniz İstikbal Mobilya mağazalarını ziyaret etmelisiniz. Her sene birbirinden güzel ve kaliteli mobilyaları ile binlerce ve hatta milyonlarca kişinin tercih ettiği İstikbal mağazalarında yer alan en yeni ve dikkat çekici salon takımlarını sizlere tanıtmak ve fiyatları hakkında bilgiler sunmak istiyoruz. 2015 yılına damga vuracak olan takımları detaylı inceleyerek mağaza ve internet sitelerinden satın alabilirsiniz.

Soho Deluxe Takım – 4,428 TL

Modern bir mobilyam olsun diyenlere hitap eden Soho Deluxe takım ile eviniz hem şık ve zarif hem de ferah olacak. Ahşap kanepe ayakları ile modern hava sunan ve desen uyumu ile ön plana çıkmakta olan Soho Deluxe içerisinde iki adet üçlü kanepe ve iki adet berjer yer almaktadır. Desenli kanepe kırlentleri özellikle bayanların beğenisini kazanır iken 4.428 lira ücret ile bu takıma sahip olabilirsiniz.

Neva Deluxe Takım – 4,305 TL

İstikbal mobilya 2015 salon takımları arasında yer alan ve özellikle tonlarındaki rengi ile göz alan Neva Deluxe Takım, bir adet üçlü, bir adet ikili ve iki adet berjer ile oluşturularak sunulmakta. Mavi ile çiçek desenli kırlentlerin yer aldığı Neva Deluxe Takım güzel ve modern görünümü kadar uygun fiyatı ile de dikkat çekiyor. 2015 yılında Neva takımını İstikbal Mobilya ve internet sitelerinden 4,305 TL’ye sahip olabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

  1. İstikbal Mobilya 2015 Salon Takımları için yorumda bulun

    İstikbal Mobilya 2015 Salon Takımları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak İstikbal Mobilya 2015 Salon Takımları için ilk yorumu yapabilirsin.