Otel Dekorasyonunda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Oteller kuşkusuz ki hepimizin zaman zaman ihtiyaç duydukları yapılardır. Gerek tatile gittiğinizde gerek iş görüşmelerine gittiğinizde gerekse de sadece kafanızı dinlemek için birkaç gün uzaklaşmak istiyor iseniz otellere ihtiyaç duyarsınız. Bununla birlikte bir otel açmayı düşünüyor ve nereden başlayacağım diyorsanız sizlere otelinizi dekore eder iken nelere dikkat etmeniz gerektiğini anlatmak istiyoruz. Oldukça büyük bir pazar olarak görünen otelcilik sektöründe en önemli noktaların başında kuşkusuz ki temiz olması gelmektedir. Bununla birlikte temizliğinden ziyade bir otelin dikkat çekici ve bir havası olmalıdır ve bu noktada otelin dekorasyonu oldukça önem taşımaktadır.

suit-otel-odasi-1

Yukarıda görebileceğiniz yüzlerce modern ve şık otel dekorasyonu örneklerinden biri. Otelinizi tercih edecek olan müşterilerinizin öncelikle şık ve modern bir yapıya önem verdiklerini bilmeniz gerekiyor. Birbirinden güzel ve modern oteller ülkemizde ve dünya üzerinde yer almaya devam eder iken hızla gelişen bu sektör içerisinde sizde doğru ve hizmet anlayışı ile yükselebilirsiniz. Otelinizin dekorasyonuna başlamadan önce şu kriterleri belirlemelisiniz;

– Hangi sınıfa hizmet edeceğim?
– Fiyatlarım, olanaklarım neler olacak?
– Beni neden tercih etmeliler?
– Bu imkanları onlara sunuyorum?

Öncelikle belirli bir konsept doğrultusunda ilerlemeniz size her zaman artı avantaj kazandıracaktır.

468_913279

Ülkemizde hizmet vermekte olan otellerden birinin dış görünüşü yukarıdadır. konusunda iç dekorasyon kadar binanızın dış görünüşüne de önem vermelisiniz. Son örneğimizde yer alan otel kendi bölgesinde bulunan pek çok otelden daha çok tercih ediliyor ve ilgi görüyor. Çünkü farklı yapısı ile dikkatleri üzerine çekiyor.

Bir Cevap Yazın

  1. Otel Dekorasyonunda Dikkat Edilmesi Gerekenler için yorumda bulun

    Otel Dekorasyonunda Dikkat Edilmesi Gerekenler için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Otel Dekorasyonunda Dikkat Edilmesi Gerekenler için ilk yorumu yapabilirsin.