Mobilyaların Evden Eve Uygun Bir Şekilde Taşınması

Günümüz dünyasında birbirine uzak sayılan şehirler ve ülkeler arasındaki mesafe aslında oldukça kısalmış durumdadır. Bu mesafenin artık daha kısa kabul edilmesinin en önemli nedeniyse güvenli ve sorunsuz taşımacılık ağıdır. Bu sektörde hizmet veren kaliteli firmalar sayesinde taşınmak, zahmetli bir iş olmaktan çıkmıştır.

Nakliye firması seçimi hem ev ve ofis benzeri alanların taşınması hem de sıradan bir yükün taşınması açısından oldukça önemlidir. Bu bağlamda, denizli mesut şimşek evden eve nakliyat olarak müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına uygun hareket etmekteyiz. Bünyemizde verilen hizmet sırasında, her ürün için farklı bir taşıma yöntemi kullanılmaktadır. Bu sayede de nakliye sırasında oluşabilecek hasarların önüne geçilmektedir. Bünyemizde; evden eve nakliye, asansörlü nakliyat ve kurumsal taşıma başta olmak üzere çeşitli hizmetler yer almaktadır.

Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat, denizli evden eve taşımacılık yapan firmalar arasında en fazla çalışılan konudur. Firmamız ise rakipleri arasından sıyrılmış ve ön plana çıkmış bir konumdadır. Ev taşımaları şehir içi ya da şehir dışı fark etmeksizin uzun bir planlama gerektirir. Bu noktada, firmamız ev sahibinin kolilemiş olduğu eşyaları titizlikle taşır ve hasar alma risklerini hesap eder. Bu bakımdan müşterilerimizle güven esaslı bir iletişimin temellerini en başından atarız.

Taşıma Sırasında Kullanılan Yöntemler

Diğer firmalarda görülen; sürme, itme veya yuvarlama gibi yanlış taşıma yöntemleri firmamız ekiplerince uygulanmaz. Bu noktada, ev ve ofis eşyalarının ne şekilde taşınacağını bilmek büyük bir tecrübenin getirisidir. Doğru taşıma teknikleri ile eşyalar üzerindeki stresin büyük bir kısmı giderilir.

Araç Yüklemenin ve Depolamanın Önemi

Evden eve nakliyat konusunda eşyaların hasar aladan taşınması son derece önemlidir. Ancak en az bunun kadar önemli bir konu daha vardır: Araç yükleme ve depolama. Firmamızı, rakiplerinden öne çıkaran bir özelliği de nakliye aracının en efektif şekilde kullanılmasıdır. Doğru yüklenen bir araçta, mevcut kullanım alanı en verimli hale getirilir. Bu sırada eşyaların hareket etmesi ya da düşmesi gibi durumlar da ortadan kaldırılmış olur.

Nakliye firmasına ait araçların yanlış bir düzene göre yüklenmesi müşteri açısından oldukça dezavantajlı bir durumdur. Çünkü, doğru yükleme ve depolama yapılamayan araçlar; eşyalar için küçük kalabilir. Bunun doğal bir sonucu olarak da nakliye için gerekli sefer sayısı artar. Yani, müşteri gereksiz yere bir ödeme daha yapmak durumunda kalabilir.

Asansörlü Nakliyat Hizmeti

Asansörlü nakliyat, özellikle yüksek katlı binaların yayılmasıyla popülerlik kazanan bir taşıma sistemidir. Verdiğimiz bu hizmet sayesinde hem bina hem de eşyaların güvenliği maksimum düzeyde tutulmaktadır. Asansörlü taşıma sisteminde eşyalar bir platform üzerine yerleştirilir. Sonrasında da bu platform, taşıma yapılacak balkon ya da pencere önüne çekilir. Ardından da eşyalar evde bulunan ekip tarafından güvenli bir biçimde eve alınır.

Asansörlü Nakliyatın Avantajları

Asansörlü nakliyat hizmeti, yüksek katı binalarda taşıma sırasında harcanacak zaman ve işgücünden tasarruf sağlar. Müşterilerimiz, bu sistemle elde ettikleri boş zamanı yeni evlerinin düzenlemesi için kullanabilirler.

Bünyemizde bulunan teleskopik sistem sayesinde 15 katlı bir binanın en üst katına bile eşya taşınabilir. Bu sırada paketlemeye uygun olarak bir taşıma planı hazırlanır. Bu plan doğrultusunda platforma sığabilecek büyüklükte ve ağırlıktaki eşyalar sırasıyla teleskopik sisteme yüklenir. Asansörlü taşımacılığın en büyük avantajı ise eşyaların bina içerisindeki korkuluk vb. yerlere çarpmaması ve sürtmemesidir.

Kurumsal Taşıma Hizmeti

Nakliye denince akla ilk olarak evden eve taşımacılık gelir. Ancak, taşımacılığın kurumsal taşıma olarak isimlendirilen bir başka kolu da bulunur. Kurumsal taşıma bünyesinde başta elektronik aletler olmak üzere belge ve diğer materyaller taşınabilir. Buradan da anlaşılacağı üzere kurumsal taşımada, evden eve taşımaya kıyasla daha titiz bir nakliye süreci işler.

Firmamız bünyesinde verilen kurumsal taşıma hizmeti, tecrübe birikimiyle kendini sektöre kanıtlamış durumdadır. Bu bağlamda, ofis gibi yerlerden alınan tüm paketler güvenli bir biçimde taşınarak yeni adreslerine teslim edilir. Kurumsal taşıma sırasında da tıpkı evden eve nakliye ve asansörlü taşımacılıkta olduğu gibi zaman tasarrufu yapmak göz önüne alınır.

Dijital aletlerdeki hassasiyet göz önüne alındığında, kurumsal taşıma yapacak firmaya hassasiyetle karar verilmesi gerekir. Çünkü bu tip eşyalar uygun ambalajlanmadığı takdirde büyük hasarlara maruz kalabilir.

Bir Cevap Yazın

  1. Mobilyaların Evden Eve Uygun Bir Şekilde Taşınması için yorumda bulun

    Mobilyaların Evden Eve Uygun Bir Şekilde Taşınması için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Mobilyaların Evden Eve Uygun Bir Şekilde Taşınması için ilk yorumu yapabilirsin.