Modern Lavabo Modelleri

Doğru lavabo seçimi banyonuza ve lavaboyu kullanabileceğiniz diğer alanlara ciddi anlamda modernlik, sadelik ya da canlılık katabilir. Günümüzde çok sayı ve çeşitte modern lavabo modelleri bulunmaktadır. Kendi banyonuza en uygun lavabo modeli seçerek ortamın havasını değiştirebilirsiniz. Piyasada ilginç denebilecek lavabo modelleri de bulunuyor. Özellikle bu modeller topluma açık mekanlara yerleştirilerek halkın ilgisini çekmesine neden oluyor. Yapacağınız araştırmalar sonunda siz de çok ilginç lavabo modellerine rastlayabilirsiniz.

 

Günümüz teknolojisi ile üretilen lavabolar ise bir hayli ilgi çekmekte ve talep görmektedir. Bu lavabolar önlerinde bu cisim belirlediklerinde otomatik olarak suyu açmaktadır. Cismin çekildiğini görünce de yine otomatik olarak suyun akmasını engellemektedir. İnsan ellerini daha önceden belirtilmiş cisim gibi gören bu modern lavabo modelleri insanlara aşırı kolaylık sağlamaktadır.

 

Lavabolar genellikle cam ya da beyaz renk olarak tercih edilir. Bu iki renk banyoya sadelik katar. Ayrıca çok az da olsa araya canlı renklerin katılması ortaya muhteşem tasarımlar çıkarabilir.

 

modern lavabo modelleri

 

Bu ilginç ve modern lavabo modelinde bir deniz temsil edilmiş ve girilecek ortama bu duygunun yansıtılması tasarlanmış. Ayrıca lacivert renk ortama canlılık katmış, aksesuarlar ise bu modeldeki uyumu tamamlamış.

 

modern lavabo modelleri 2

 

Bu modern lavabo modeli ise ev yerine daha çok halka açık özel bir mekanda kullanılabilinir. Mekanda çeşitli ve canlı renklerin kullanılması  değişik bir ortam yaratmış.

 

modern lavabo modelleri 3

Bir Cevap Yazın

  1. Lavabo dedi ki:

    akvaryumlu olan güzelmiş. bizim de çok şık lavabo modellerimiz var.