Organik Dekorasyon: Kütük Cafe Masaları

Son zamanlarda insanların organik hayat ve organik yeme-içme kültürünü yakından takip etmeleri/uygulamaları sayesinde, doğal yaşam ve doğal olana ilgi son derece artış gösterdi.
Bundan payını, evimizde veya gittiğimiz bir cafedeki mobilyalar da aldı. Peki mobilyanın organiği de olur mu demeyin? Elbette olur.

Kütük masalar ile, yaşam alanlarında organik hayatın izlerini hissetmeye başlıyoruz. Tamamen doğal ağaçların, kimyasal kullanmadan belli işlemler görerek hazır hale gelmesi ile oluşuyor. Kütük cafe masaları,  son zamanlarda gittiğimiz bir çok mekanda karşımıza çıkmaya başladı. Hatta öyle ki; mekanlar, müşterilerine verdiği değeri bu tip doğal kütük masalar ve sandalyeler kullanarak hissettirmeye başladı.

Kütük cafe masaları kullanımında dikkat etmenizi gerektirecek en önemli konu, ağacın kaliteli ve doğru ustalar tarafından işlem görmesidir. Aksi taktirde, tadilat-tamirat vb. konular ile oldukça fazla uğraşmanız gerekebilir. Hele bir kurumsal olmayan bir firmadan alışveriş yaptıysanız gerçekten işiniz oldukça zor.

Bu noktada uzun yıllardır cafe, restraurant ve otel gibi mekanlara masa, sandalye hizmetleri sunan Kastra (www.kastra.com.tr) ile tanışmanızı öneririz.

Şu an hali hazırda sattıkları kütük cafe masası modelini inceleyebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

  1. Organik Dekorasyon: Kütük Cafe Masaları için yorumda bulun

    Organik Dekorasyon: Kütük Cafe Masaları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Organik Dekorasyon: Kütük Cafe Masaları için ilk yorumu yapabilirsin.