Oturma Odası İçin En İyi Takımlar

Sevdiklerimizle birlikte daha mutlu, daha huzurlu bir yaşam sürmek adına her bir köşesine ve odasına ayrı bir özen gösterdiğimiz evlerimizin şüphesiz ki en çok özen gösterdiğimiz odaları arasında oturma odası ilk sırada bulunuyor.

Öyle ki iş dönüşü tüm günün yorgunluğunu üzerimizden atmak için televizyon karşısına geçerek mükemmel bir film izlemek istediğimizde ya da en yakın arkadaşlarımızı, aile dostlarımızı evimizde ağırlamayı dilediğimizde oturma odasında sıklıkla vakit geçiriyoruz. Bu yüzden de oturma odası dekorasyonumuzun, odada kullandığımız koltuk takımlarının, aksesuarlarının kaliteli, modern, rahat ve aynı zamanda şık olmasına dikkat ediyoruz.

Bu yazımızda yakın bir zamanda oturma odası takımı almayı planlayanlar için oturma odası için en iyi takımlar listemize yer vermek istedik. Aşağıdaki modellere göz atmadan, alışverişinizi tamamlamamanızı öneriyoruz.

İşte; evlerinize çok ama çok yakışacak oturma odası için en iyi takımlar listemiz:

  • Sofia Köşe Koltuk Takımı

 

Özellikle küçük oturma odalarının daha geniş görünmesine yardımcı olan bu model; zigzag çizgileri, muhteşem kalitedeki kumaşı, modern puf tasarımları ve sehpa haline getirilebilen kolları ile oldukça şık görünüyor değil mi?

Vivense mağazalarının yanı sıra Vivense online dekorasyon alışveriş mağazasında da kapış satın alınan bu model; Vivense’in en gözde oturma grupları arasında bulunuyor.

Köşe koltuk takımlarından hoşlanıyorsanız; modern görünümü ve asaleti ile görenleri kendine hayran bırakan, üstelik oldukça uygun fiyatlı olan bu ürünü tercih edebilirsiniz.

Ürünü satın almak için hemen https://www.vivense.com/sofia-k%C3%B6se-koltuk-takimi-zigzag-modeli.html linkini tıklayabilirsiniz.

  • House Line Asosa Koltuk Takımı

Gürgen ağacından imal edilen, pembe ve gri renklerin uyumunu bir kez daha gözler önüne seren bu model; aynı zamanda kolaylıkla yatağa dönüşebiliyor. Bu özelliği sayesinde misafirlerinizi en iyi şekilde rahat ve konforlu bir yatakta

ağırlayabilmenize de olanak tanıyor.

TV izlerken koltuğunu yatağa dönüştürmekten hoşlananlardanısanız; House Line’in oldukça şık ve sevimli görünen bu koltuk takımına bir şans verebilirsiniz.

Ürünü satın almak adına biran önce https://www.evidea.com/comfy-home-asosa-koltuk-takimi-3311-krem-pembe-ETK520/p/370983 linkini tıklamanızı öneriyoruz.

 

  • Mavenna Koltuk Takımı

Oturma odası için en iyi takımlar listemizin 3. üyesi olan, Bellona’nın en yeni oturma gruplarından biri olan bu model; sade şıklıktan hoşlanan bayanlar için birebir olsa gerek!

Modern ve sade çizgilerinin bir arada kullanıldığı Mavenna Koltuk Takımı; açık renklerin pozitif enerji yaydığına inanlar için biçilmiş kaftan!

Kaliteyi ucuza satın almanıza imkan sunan bu modeli satın almak için http://www.bellona.com.tr/oturma-gruplari/koltuk-takimlari/mavenna-koltuk-takimi linkini tıklayabilir; oturma odanızı bu harika ürün ile dekore edebilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

  1. Oturma Odası İçin En İyi Takımlar için yorumda bulun

    Oturma Odası İçin En İyi Takımlar için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Oturma Odası İçin En İyi Takımlar için ilk yorumu yapabilirsin.