Renkli Banyo Sahibi Olun

Renkli banyo gören herkesin ilgisini çeker. Özellikle kendi tarzınızda renkliyse ve evinize tarzınızı yansıttıysanız daha fazla dikkat çekecektir.

Ne kadar diğer odalarımız kadar önem göstermesek de banyo dekorasyonumuz da en az salon dekorasyonumuz kadar önemlidir. Evinize misafirliğe gelen birisi salonunuzun yanında banyonuzun sönük kalmasını istemeyecektir. ise evinizin en güzel bölümü olacağına inanıyoruz. Farklı tarzları benimseyen kişiler kolay bir şekilde banyolarını renklendirebilirler.

İlk Olarak Aksesuarlardan Başlayın

Banyolarını renklendirmek isteyen kişiler, işleme ilk olarak aksesuarlardan başlamalıdır. Banyonuz çok sadeyse ve dolaplarla banyonuzda bulunan diğer eşyaları değiştirmek istemiyorsanız renkli aksesuarlar alarak banyonuzun görünümünde değişiklik yapabilirsiniz.

Renkli banyo aksesuarlarını neredeyse her yerden bulabilirsiniz. Mahallenizde yer alan bir milyoncu dediğimiz ufak hediyelik dükkanlarda dahi banyo aksesuarlarının farklı modelde ve renkte olanları karşımıza çıkıyor.

Renkli Sabun ve Renkli taşlar Kullanın

Banyonuzda süs olarak sabunlarınızı bir fanusun içerisine koyarak kullanabilirsiniz. Bunun için marketlerden farklı renklerde sabunlar alabilirsiniz. Süs olarak sabun kullanmanız aynı zamanda banyonuzun güzel kokmasını da sağlayacaktır. Sabun ortama kokusunu yayacağı için banyonuzda her zaman bir sabun kokusu olur.

Sabun dışında renkli fanusun içine koyabileceğiniz bir diğer şey ise taşlardır. Ufak renkli taşları bir saksı veya fanus içerisinde banyonuza koyabilirsiniz. Renkli taş bulamazsanız topladığınız veya aldığınız taşları siz kendiniz boyayarak renklendirebilirsiniz. Taş boyamak gerçekten güzel bir hobidir. Bunu evinizin diğer bölümlerinde de gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Renkli Havlular Kullanın

Birçok kişi havlularının gözükmesini istemez. Fakat renkli havlular raflarda gerçekten çok güzel bir görünüm sunar. Özellikle banyo dolabınızın kapağı yoksa farklı renklerdeki havlularınızı katlayarak dolabınıza koyabilirsiniz. Bu sizleri hem havlumu nereye koysam derdinden kurtaracaktır hem de güzel bir görünüm elde etmenize yardımcı olacaktır.

Banyonuza Çiçek Koymayı Düşündünüz mü?

Genellikle banyoya çiçek konulmaz. Fakat banyonuzda renkli ve farklı bir hava elde etmek istiyorsanız banyonuza çiçek koymayı deneyebilirsiniz. Farklı renklerde kullanacağınız çiçekler banyonuza da katacaktır. Aynı zamanda çiçekleriniz gerçek çiçek olursa ortama yayacağı koku sizi banyo kokusundan kurtaracaktır.

Bir Cevap Yazın

  1. Renkli Banyo Sahibi Olun için yorumda bulun

    Renkli Banyo Sahibi Olun için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Renkli Banyo Sahibi Olun için ilk yorumu yapabilirsin.