Salon dekorasyonu için yaratıcı dekorasyon fikirleri

 

Evlerde en çok zaman geçirdiğimiz yer olan salonlar için bazen değişiklik yapmak gerekebilir. Evlerde ev dekorasyon fikirleri için en uygun alan olan salon için salon dekorasyonu yapmak isteyenler için bazı yaratıcı fikirlere gerek duyarız. Salon dekorasyonu yaparken ilk olarak zemin konusunda karar vermeliyiz. Zemin mi yoksa farklı bir zemin kaplama malzemesi mi olacak ? Burada hem ısı kaçaklarını önlemesi hem de görsel yapısı sayesinde en çok tercih edilen zemin kaplama malzemesi.

Modern desenli parke modeli

Zemin kaplaması seçimi yaptıktan sonra mobilya seçimine geçebilirsiniz. Mobilya seçerken oturma grubu için koltuk takımı ya da kanepe seçimi tamamen salon olarak kullanacağınız odanın boyutları ile alakalı. Yani dar ve uzun bir oda için bir adet üçlü koltuk ve iki adet tekli koltuk ya da köşe takımı seçebilirsiniz.

Uzun salon dekorasyonu Modern

Salon dekorasyonu yaparken bir diğer sorunda ortada görünen kalorifer petekler ve radyatörler. Son zamanlarda popüler olan dekoratif ısıtıcılar bu sorunu çözmek için tamda aranan ürün. Dekoratif ısıtıcıların mevcut ısınma sisteminize radyatör olarak entegre de edebilir tamamen farklı bir ısınma sistemine de geçebilirsiniz.

dekoratif ısıtıcılar 1

Salon dekorasyonu için bir diğer konu ise duvarlar. Salon dekorasyonu yaparken duvarlara foto albüm şeklinde resimler ile süsleyebilirsiniz. Bunun dışında yapacağınız salon dekorasyonu ile uyumlu duvar kağıtları ile de kaplayabilirsiniz.

Salon Duvar dekroasyon fikirleri

 

Bir Cevap Yazın

  1. Salon dekorasyonu için yaratıcı dekorasyon fikirleri için yorumda bulun

    Salon dekorasyonu için yaratıcı dekorasyon fikirleri için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Salon dekorasyonu için yaratıcı dekorasyon fikirleri için ilk yorumu yapabilirsin.