Şömineli Salon Dekorasyonu

Salonlar ev dekorasyonunda en fazla önem verilmesi gereken noktalardan bir tanesi olmaktadır. Misafirlerimizi ağırladığımız, evimizi, hatta karakterimizi belli eden, tarzımızı, aile yaşantımızın birer göstergesi konumunda olan salon dekorasyonuna bu yüzden fazlası ile önem vermemiz gerekiyor.  Sizlere son dönemlerin modası haline gelen şömineli salon dekorasyonu modellerinden söz etmek istiyoruz.

Şömineli Salon Dekorasyonu

Şömineli Salon Dekorasyonu

Stilinizi Ortaya Koyan Bir Fikir

Dekorasyon noktasında size düşen en önemli pay, stilinizi konuşturmanızdır. Stil konusunda ve tarzınızı ortaya koyma derecesinde ne kadar başarılı bir şekilde ilerlerseniz o kadar fazla bir salonun kapılarını sevdiğiniz misafirlerinize aralarsınız. Stilinize bir fikir oluşturacak detaylardan bir tanesi şömineli salon dekorasyonudur. Salonun ortasında yanan bir şöminenin ateşi salonunuza sıcaklık katarken, kış gecelerinde ısınmanıza yardım edecektir. Ayrıca karanlık veya loş ışıkta oturmayı seven aileler için bir ışık kaynağı da olacaktır. Şömine ayrıca stilinizin ne kadar canlı ve modern olduğunu gösteren detaylardan biri olmayı başaracaktır.

Odun ve Şömine TV ile Bir Araya Gelince…

Şömineli Salonlar

Şömineye atılan odunlar her ne kadar zengin işi duruyorsa, o odunların karşısında televizyonda açılan bir film de o anı ölümsüz hale getirebilecek küçük ama etkili bir detaydır. Şöminenizde odunlar çatır çıtır sesler çıkararak yanmaya başladığında filmin romantizmi de ön plana çıkacak. Böylece eşsiz bir aşk sahnesini salonunuza taşıma fırsatını elde edeceksiniz. Tabi şömine ve TV kombinini sadece kendiniz ya da aileniz için düşünmenize gerek yok. Evinize gelen misafirlere de bol konfor ve özellikle kış aylarında mücadele etmeye çalıştığımız soğuk hava karşısında bolca ısı verecektir. Odun ve şömine bir de TV ile bir araya gelince böyle eşsiz görüntü ortaya çıkmaktadır.

Çağdaşlık ve Otantiklik Bir Arada!

Şömineli Salon Dekorasyonu Modelleri

Şömine ateşinde bir araya gelen ve ortaya farklı görüntüler katan salon dekorasyonunu oturma odasında da kullanmanız mümkündür. Bu yüzden de şömine ateşi sayesinde kullandığınız ürünlere ve kanepe takımına göre kimi zaman çağdaşlığın en uç noktasını yaşamaya başlarsınız, kimi zaman da otantik dekorasyonun asıl yöneticisi konumunda olursunuz. Yapacağınız küçük değişiklikler sayesinde ruh halinize göre değişen bir oturma odasına ya da salona sahip olabilirsiniz. İçinden ateş çıkaran şöminenin salonunuza bir sihir katmasına eminiz ki, siz de asla hayır diyemeyeceksiniz. Hemen bakmaya başlamanızda fayda var, diyebiliriz.

Bir Cevap Yazın

  1. Şömineli Salon Şömineli Salon Dekorasyonu için yorumda bulun

    Şömineli Salon Dekorasyonu için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Şömineli Salon Dekorasyonu için ilk yorumu yapabilirsin.