Salonda Kadife Kanepe Modası

Salonların dekorasyonunda artık farklı tarzlar ve şekiller deneniyor. Bu yüzden de dekorasyonunuzu yapmadan önce mutlaka sitemizde yer alan önerilere göz atmanızı tavsiye etmekteyiz. Herkesin yakından takip ettiği 2018 kadife modasını siz de takip etmeye ne dersiniz? Kadife modası yeniden günümüze şatafatı sayesinde gelmeyi başardı. Ancak bu modelleri salonda nasıl kullanacağınızı bilmeniz gerekiyor.

Salonda Kadife Kanepe Modası

Salonda Kadife Kanepe Modası

Kadife Kanepe Renkleri

Salonunuza şaşalı görüntüsü ile eşsiz bir güzellik katacak kadife kanepeleri seçmeden önce ilk dikkat etmeniz gereken nokta rengi olmaktadır. Renklerine özen göstererek aldığınız kadife kanepeler sayesinde salonunuzda muazzam bir görüntü elde etmeye başlayacaksınız. Size önerebileceğimiz ilk renk; mavidir. Eşsiz dokusu ve asil renk oluşu ile dikkat çeken kadife kanepeleri özellikle beyaz ve şarap rengi duvarlarla eşsiz şekilde kombin ederek dekorasyonunuzun büyük bir bölümünü tamamlamanız muhtemel sayılacaktır. Ayrıca önerebileceğimiz renkler arasında, yeşil rengi bulunmaktadır. Türk kültüründe büyük öneme sahip olan yeşil renk için kadife kanepeleriniz ile birlikte uyum yakalamanız kaçınılmaz olacaktır.

Salonda Kadife Esintisi

Son zamanlarda bayanlar evlerinde deri kanepe takımlarını daha sıklıkla kullanmak istiyorlar. Ancak, zaman içerisinde deri de modasını geride bırakmaya başladı. Yine de deriden vazgeçemeyen bayanların olduğunu biliyoruz. Bu yüzden de sizlere kadifenin eşsiz görüntüsünden söz etmek istiyoruz. Derileri artık bir kenara atmanın zamanı geldi. Kadife esintisini salonunuzda hissederek bir an önce dekorasyon modasına uyum sağlamanız kaçınılmazdır. Salonda kadife esintisini elde ederken bir yandan da otantik salonun anahtarını elinizde tutabilirsiniz. Kadife asaletini ve şıklığını kaldıracak dekoratif ürünleri kullanmayı da salonunuz için asla ihmal etmeyin. Kadife tonlarınıza uygun çiçekler, büyük dekoratif ürünler ve mat renklerden oluşmuş biblolar sizin için önemli ipuçları arasındadır.

“Kadife Zor Temizleniyor” Demeyin!

Bayanların çalışma hayatına giriş yapması ile birlikte deri modeller daha ön plana çıkmaya başladı. Bu yüzden de bayanlar için deri bir kolaylık noktası oluşturdu. Deri koltuklar kolay silinebildiğinden ötürü herkes, bu modelleri teker teker satın almaya başladı. Ancak sizlere üzülerek bile olsa derinin artık demode, dekorasyonunda kadife kanepelerin moda olduğunu söylemek zorundayız. Kadife kanepelerinizi temizlemek sandığınız kadar da zor değildir. Limon suyu ve biraz karbonat kullanmak sizin imdadınıza yetişecektir. Öncelikle kadife kanepenizi süpürünüz. 2 yemek kaşığı miktarında karbonat ile limon suyunu kasede bir araya getirmeniz gerekiyor. Köpürünceye dek karışımı harmanlayın. Sonrasında da temiz bezle kanepelerinize sürün. Silme işlemi bitince 3 ile 5 aralığında bekleyerek kanepelerinizin kurumasını sağlayın.

Bir Cevap Yazın

  1. Salonda Kadife Kanepe Salonda Kadife Kanepe Modası için yorumda bulun

    Salonda Kadife Kanepe Modası için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Salonda Kadife Kanepe Modası için ilk yorumu yapabilirsin.