Taş Duvarlı Banyo Tasarımları

Yeni inşa edilen projelerin banyolarında sıklıkla karşılaşılan taş duvar kaplama, son dönemde bir hayli popüler olmaya başladı. Duvarları seramik karolarla kaplayıp tek bir desene mahkum etmek istemeyen ev sahipleri, doğal taş görünümlü kaplamaları tercih ederek banyolarını çok daha estetik bir hale getiriyor. Daha doğal ve organik gözüken banyolar bu sayede daha ferah, iç açıcı bir görünüme kavuşabiliyor. Taş duvarlı banyolarda kullanılan her taş özel olduğu için isteyen herkes tamamen kendine has bir banyo tasarımını da elde edebiliyor.

İşin güzel yanı, banyolarınızda kullanacağınız taşların renklerini, şekillerini ve boyutlarını belirleyebilmek de yine sizin elinizde. Bunun için tek yapmanız gereken hizmet satın aldığınız yerle iletişime geçerek bu durumu bildirmek olacaktır.

Biraz daha zahmetli olduğu doğru…

Ancak burada önemli bir uyarıda bulunmak gerekir. Taş duvar kaplama yöntemi, normal seramik kaplamalara nazaran çok daha zahmetli ve yorucu olabilir. Bu yüzden mutlaka uzmanlardan yardım almanızda fayda olacaktır. Eğer eliniz yatkın değilse tek başınıza duvarları taşla kaplamak gerçekten yorucu olabilir. Ama yalnızca bir gün içinde ustalar sizin yerinize duvarlarınızı taşla kaplayabilir. Her ne kadar yorucu olabilse de günün sonunda banyonuzun duvarlarına baktığınızda “Kesinlikle değdi” diyeceğinize emin olabilirsiniz.

Aşağıda yer alan fotoğraflara bakarak birbirinden güzel taş duvar kaplamalı banyo tasarımlarından ilham alabilirsiniz. Siz de daha şık bir banyo için bu kaplama yöntemini mutlaka değerlendirin.

Bir Cevap Yazın

  1. Taş Duvarlı Banyo Tasarımları için yorumda bulun

    Taş Duvarlı Banyo Tasarımları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Taş Duvarlı Banyo Tasarımları için ilk yorumu yapabilirsin.