Modern Banyo Tasarımları

Banyoda vakit geçirmekten zevk almak istiyorsanız, banyo tasarımında göze hoş gelecek detaylara ve insanın içini açacak renk tonlarına yer açmanız gerekir. Bunu sağlamak içinse yeni inşa edilen plaza ve site konutlarında olduğu gibi banyolarda modern tasarım çizgisini takip etmeniz yeterli. Hem estetik görünüm sağlayan, hem de kullanışlı olan mobilyaları banyonuzda tercih ederek hayalinizdeki banyo tasarımına gayet de uygun maliyetlerle ulaşabilirsiniz.

Modern banyo tasarımlarında cezbedici mobilyalar seçilir ve banyoda yer işgal eden bu mobilyaların çok kullanışlı olmasına dikkat edilir. Ayrıca en küçük detaya dahi büyük bir titizlikle yaklaşılır ve yenilikçi bir anlayış benimsenir.

Ne tür renkler seçilmeli?

Temiz ve saf yüzeyler modern banyolar için ideal bir seçimdir. Kendi banyonuza özel bir renk paleti belirleyecek, duvar ve mobilyaların rengini bu palete göre belirleyecekseniz beyaz, mavi veya gri tonlarını seçebilirsiniz. Dilerseniz son dönemde moda olan parlak renkleri kullanma akımına da ayak uydurabilir; yeşil, turuncu, kırmızı veya mor renklerini de banyonuzda kullanabilirsiniz. Ancak bu cesurca kararı olmadan önce dikkatlice düşünmenizde fayda olacaktır.

Peki ya zemin?

Zeminde ise granit fayans modellerini kullanabilmeniz mümkün. Siyah veya beyaz renkli fayanslarla zemini döşeyebilir, isterseniz duvar rengiyle uyumlu bir tonu da seçebilirsiniz. Eğer çok küçük bir banyoya sahipseniz, ışığı daha çok yansıtan beyaz rengi seçerek banyoyu olduğundan daha büyük gösterebilmeniz de mümkündür.

Bir Cevap Yazın

  1. Modern Banyo Tasarımları için yorumda bulun

    Modern Banyo Tasarımları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Modern Banyo Tasarımları için ilk yorumu yapabilirsin.