Tente Modelleri ve M2 Fiyatları

Mevsim geçişlerini kolaylaştıran, mekanlara estetik, dinamik bir hava kazandıran tente sistemleri ile kusursuzluğa geçiş yapabilirsiniz. Onlarca farklı model ve tasarım arasından seçimleri yapabilirsiniz. Tente sistemleri kurumsal veya bireysel olarak işlevsel, dekoratif alanlar yaratmaktadır. Tente modelleri ve tente üretimi iki alt başlığa ayrılmaktadır. Manuel olan tente modelleri ile otomatik tente modelleri arasındaki farklar kullanım kolaylığı, görüntü ve fiyat olarak değişkenlik göstermektedir.  Uygun fiyatlı ürünler ve basit çözümler arayan kullanıcılar genellikle manuel sistemler önerilmektedir. Mekanınızın genel konseptine uyum sağlayacak ve daha karmaşık, güzel bir görünüm kazanmak isteyenler otomatik tente sistemleri daha doğru bir seçim olacaktır. Daha fazla vakti kaybetmeden, Arma Tente firmasının uzman kadrosu iletişime geçin. En güzel modelleri ve en uygun fiyatlı ürünleri keşfedin.

Tente Modelleri Ve M2 Fiyat Listesi

İstanbul şehrinde satışa sunulan tentelerin maliyetleri birbirleri ile ciddi farklılık gösterebilir. Bunun başlıca nedenleri üretimde kullanılan malzemelerin kalitesidir. Ayrıca tente sistemlerinin sahip olduğu mekanizmalar fiyatlar üzerinde etkili olabilmektedir.

  • Tenteler kullanılan ithal kumaşlar için fiyatlar Mtül başına yaklaşık 600 TL olarak belirlenmektedir.
  • Yerli kumaşlar tercih edilirse yaklaşık 500 TL, PVC branda kullanılırsa yaklaşık 450 TL fiyat talep edilmektedir.
  • Kullanılan alanı çok şık bir hale getiren pergola fiyatları 10 m2 altında olan alanlar için yaklaşık 9.500 TL olarak belirlenmektedir. 10 m2 ile 25 m2 alanlara sahip pergola tente sistemleri için belirlenen fiyat yaklaşık 10.500 TL’dir. Eğer korunmaya alınacak olan alan 26 m2 veya daha fazla ise her m2 için yaklaşık 460 TL fiyat talep edilir.

Otomatik pergola sistemi ise daha profesyonel bir yapıya sahiptir. Bu ürünler 25 m2 alana kadar değişen ürünler yaklaşık 11.000 TL’den satışa sunulmaktadır. Eğer daha büyük ise her m2 için yaklaşık 550 TL ücret talep edilmektedir. Fiyatlar hakkında daha fazla bilgi almak için Arma Tente firmasına gelerek başvuru yapabilirsiniz.

Tente kullanım alanlarında farklılıklar bulunur. Tente sistemlerinde olduğu gibi tente kullanım alanlarının da büyük bir çeşitlilik söz konusudur. Tente sistemleri genellikle açık alanlarda bulunan restoran, cafe veya mağazalarda tercih edilir. Bununla birlikte teras ve balkonlar için de muhteşem ürünler bulunmaktadır. Turizm sektörünün merkezinde yer alan lüks otellerde tente modellerini kullanılmaktadır.

Pergola fiyat listesi hakkında daha fazla bilgi için https://www.armatente.com/tente-fiyatlari URL adresine girerek bilgi edinebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

  1. Tente Modelleri ve M2 Fiyatları için yorumda bulun

    Tente Modelleri ve M2 Fiyatları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Tente Modelleri ve M2 Fiyatları için ilk yorumu yapabilirsin.