Yatak Odalarına Dekorasyon Fikirleri

Bir evin en az kullanılan ancak en çok önem verilen odalarının başında yatak odası gelmektedir. Çiftlerin özel alanları olan yatak odaları son dönemlerde birbirinden güzel ve renkli halleri ile dikkat çeker iken bizde yeni bir yapacak veya yeni bir ev kuracak olan kişiler için yatak odası dekorasyon fikirlerimizi sunmak istiyoruz.

yatak odası 1

Yukarıda yer alan yatak odası örneğinde yer alan yatak ucundaki ikili odanızı sadece yatmak için kullanmayacağınız aynı zamanda eşiniz ve çocuklarınız ile oturup sohbet edebileceğiniz bir alan yaratıyor. Renk olarak 2015 yılında açık renklerin tercih edileceği yatak odası dekorasyonunda bir adet berjer kullanarak odaya renk katabilirsiniz.

yatak odası 2

Bir üstte yer verdiğimiz yatak odası hem ferahlığı hem de modern görünümü ile dikkat çekiyor. Yüksek bir yatak kullanılan yatak odası dekorasyonunda aynalı bir gardırop bir de küçük dolap yer almakta. Yatak başlığı ile dikkat çeken dekorasyonda sadeliği renklendirmek için güzel ve dikkat çekici bir yatak odası hazırlayabilirsiniz.

yatak odası 3

Yine yatak ucunda yer alan küçük puf ile dikkat çeken beyaz rengi ile dikkat çekiyor. Yere daha yakın şekilde tercih edilen yatak odası dekorasyonunda yine yatak başlığı ve kullanılan diğer aksesuarlar dikkat çekiyor. Odaya  hem ferahlık katmak hem de daha modern bir görünüm sunmak istiyor iseniz açık renkli bu mobilyaları tercih edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

  1. Yatak Odalarına Dekorasyon Fikirleri için yorumda bulun

    Yatak Odalarına Dekorasyon Fikirleri için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Yatak Odalarına Dekorasyon Fikirleri için ilk yorumu yapabilirsin.