Yeni Yıl Dekorasyon Fikirleri

Her ne kadar ülkemizde çoğu insan tarafından hoş karşılanmıyor olsa da, yeni yıla sevdiklerinizle birlikte girerken kutlama yapmak isteyebilirsiniz. Tüm aile fertlerinin bir araya geldiği, dost ve arkadaşlarınızla eğlenceli vakit geçirerek 2016’nın bitişi ve 2017’nin başlangıcına hep beraber şahit olmak için evinizde çaplı bir parti verebilirsiniz. Dilerseniz sevdiğiniz insanla birlikte romantik bir akşam yemeği yiyerek yeni yılı kutlayabilmeniz de mümkündür. Ancak tüm bunları yaparken mutlaka salonunuzda ufak düzenlemeler yapmalı, ve sandalyeler başta olmak üzere mobilyalarda da çeşitli süslemeler kullanmalısınız.

İşe menüden başlayın

Yılbaşı için paket halinde satılan yiyecek ve içecekleri satın alarak işe koyulabilirsiniz. Cips ve kola gibi abur cuburları tüketerek arkadaşlarınızla felekten bir gece çalacaksanız, parlak renkli balonlar ve konfetilerden de faydalanabilirsiniz. Cam mumluklar, süslü ve yaldızlı dekoratif desenlerle evinizin odalarını yılbaşını kutlamaya uygun hale getirerek doyasıya eğlenmeye başlayabilirsiniz.

Özellikle altın sarısı rengi, yeni yıl dekorasyonlarına hakim olan ana unsurdur. Bu renkte üretilen minik topları cam mumluklarla birlikte kullanarak hoş bir atmosfer oluşturabilmeniz mümkündür. Tavandan sarkıtabileceğiniz mukavva kartondan yapılma dekoratif süslemeler, duvarlarda kullanabileceğiniz şekilli simgeler ve daha nicesi… Tüm bunları bir arada değerlendirerek misafirlerinize unutamayacakları bir yılbaşı gecesi yaşatmaya hazır mısınız? Cevabınız evetse hemen kolları sıvayın ve yeni yıla sevdiklerinizle birlikte coşku dolu bir şekilde girin.

Bir Cevap Yazın

  1. Yeni Yıl Dekorasyon Fikirleri için yorumda bulun

    Yeni Yıl Dekorasyon Fikirleri için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Yeni Yıl Dekorasyon Fikirleri için ilk yorumu yapabilirsin.