2021 Banyo Dekorasyon Trendleri

2021 yılının banyo dekorasyon trendlerine bakıldığı zaman genellikle minimal ve modern detaylar göze çarpıyor. Bu yıl ferah ve modern görünüme sahip olan banyolar geometrik şekillerden, doğal renklere ve düz çizgilerden oluşuyor. Modern bir dekoratif stil oluştururken nötr renklerden yararlanabilirsiniz.

 

Aksesuar Kullanımı ve Renk Seçimleri

 

Banyolarda modern havayı yakalayabilmek için köşe kısımlarında ufak bir tabure ya da sandalye kullanabilirsiniz. Genellikle siyah ve beyaz zeminler üzerine kurulan dekorasyonlarda yeşilin tonları da sık sık kendisine yer buluyor. Trendler arasında hasır ip detaylı olan objeler görebilmeniz de mümkün.

 

Sadelik bu yıl modern banyo tasarımlarında denk gelebileceğiniz diğer detaylardan oluyor. Bu sebeple, ilk uygulamanız gereken fazla eşyalardan kurtulmanız gerektiği olarak ön plana çıkıyor. Aşırı aksesuar kullanımından uzak durmanız bu konuda oldukça büyük bir öneme sahip oluyor. Az sayıda göze çarpan objeleri kullanmanız 2021 trendlerine uymanız için dikkat etmeniz gerekenler arasında yer alıyor.

 

2021 yılı banyo dekorasyonu trendlerinde renklerde daima sadelikten yana seçimler yapılıyor. Göz yormayacak olan nötr renkler sayesinde sizler de dekoratif trendleri yakalayabilirsiniz. Siyah, beyaz, gri, kahve ve yeşil tonları en sık kullanılan renklerden oluyor. Renklerden birkaç tanesini de bir arada kullanabilirsiniz.

 

Lavabo ve Küvet Modelleri

 

Modern lavabo tasarımları arasında tezgah üstü ve tezgah altı gibi seçenekler yer alıyor. Aynı zamanda ayaklı lavabo alternatiflerinden de yararlanılıyor. Burada önemli olan ayrıntı lavabonun tasarımı ve üretim materyali oluyor. Bu yıl tercih edilen modern lavabolar keskin geometrik hatlarıyla öne çıkıyor. Seramik yerine doğal taşlı olan lavabolar da kullanılıyor.

 

Banyolarda şık ve kaliteli bir görünüm yakalayabilmenin mümkün olduğu 2021 yılında küvetler de büyük önem taşıyor. Havlu askıları, lavabo ve duvar rengi ile uyumlu olarak seçilmesi gereken küvet modelleri arasında birçok farklı seçenek yer alıyor. VitrA küvet çeşitlerini inceleyerek 2021 yılı banyo dekorasyon trendlerine uyum sağlayabilecek seçenekleri bulabilirsiniz. Her biri modern ve şık tasarımı ile dikkat çeken küvetlerle 2021 yılına uyumlu olabilecek bir tarz oluşturmaya başlayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

  1. 2021 Banyo Dekorasyon Trendleri için yorumda bulun

    2021 Banyo Dekorasyon Trendleri için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak 2021 Banyo Dekorasyon Trendleri için ilk yorumu yapabilirsin.