4 Tüplü Santrifüj Cihazı

İhtiyaçlarınıza yanıt olabilecek devir aralıkları ile tetkiklerinizi gerektiği gibi yapmanıza olanak tanıyan ElektroMag M 415 E santrifüj cihazı 4 tüplü modeli ile sağlık kuruluşlarının ihtiyacına yanıt olabiliyor. 15 ml 4 adet tüp kapasitesine sahip olan santrifüj cihazı sarsıntıyı önleyen vantuz ayaklara sahip. Bu sayede sarsılmıyor ve son derece sessiz bir şekilde çalışabiliyor. Üstelik en sağlıklı tetkik neticelerini en kısa zamanda almanızı sağlıyor.

ABS plastik dış gövdeye sahip olan ElektroMag M 415 E santrifüj cihazı hem hem de büyük çaplı sağlık kuruluşlarının kullanımı için gayet ideal bir cihazdır. Aynı zamanda elektronik hız kontrolüne sahip olduğunu hatırlatalım. 1’den 10’a kadar olan hız göstergeleri sayesinde devir ayarlarını da net olarak yapabilmenize olanak tanıyor.

Kan ve idrar tetkiklerinin yapılabilmesine olanak tanıyan santrifüj cihazını en uygun fiyatlar eşliğinde temin etmek istiyorsanız internetten www.hepsimedikal.com.tr adresine tıklamanız yeterli olacaktır. Medikal cihazlar konusunda üstün kaliteyi uygun ücretler ile sunan bu adres üzerinden tüm tıbbi gereksinimlerinizi karşılayabilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

  1. kerem tolga dedi ki:

    medikal marketlerden ürün alırken kendi servis istasyonlarının olmasıda çok önemli