Bahçesi Olanlar İçin Mükemmel 4 Dekorasyon Fikri

Bahçelerimizi, teraslarımızı ve balkonlarımızı her zaman sevdik, ancak açık alan son zamanlarda her zamankinden daha önemli hale geldi.  Hepimiz evlerimizin bir uzantısı gibi hissettirecek, arkadaşlarımızı ağırlayabileceğimiz ve biraz temiz havanın tadını çıkarabileceğimiz bir yere sahip olmak isteriz.

Dış mekanınızı şekillendirmek, iç mekan stiliyle hemen hemen aynı düzeyde düşünmeyi gerektirmelidir. Size ve tarzınıza özel bir ortam oluşturmak için katman desenini, renkleri ve malzemeleri düşünün. İç mekan planınızda olduğu gibi, bu stil de kişiliğinizi ifade etmelidir.

Arsanızın büyüklüğü ne olursa olsun, bahçenizi dekore etmek kesinlikle eğlenebileceğiniz bir şeydir. Yeni bir görünüm yaratmanın çok büyük bir maliyeti veya büyük bir peyzaj işi içermesi gerekmez. Küçük değişiklikler veya eklemeler gerçekten büyük bir fark yaratabilir.

İster dramatik bir değişiklik ister küçük bir değişiklik arıyor olun, dekorasyon fikirlerimiz, hava aydınlıktan daha az olsa bile, açık alanınızın keyfini uzun yıllar boyunca çıkarmanıza yardımcı olacaktır.

Renkli Mobilyalar Seçin

Mobilya olmadan, dış mekan alanınızı tam olarak kullanmak zordur, bu nedenle çoğumuz için bir dekorasyonunda başlangıç ​​noktasıdır. Aydınlık bistro setleri güvenilir bir seçimdir ve küçük balkonlardan geniş teraslara kadar her yerde harika görünecektir. Zaten mobilyanız var ama biraz renk katmak mı istiyorsunuz? Biraz sürün.

Dekorasyon

Aydınlatmadan Yararlanın

Tıpkı yılbaşı zamanındaki şenlikli ışıkların ışıltısı gibi, bahçe aydınlatması da mekanınızı tamamen değiştirebilir. Zemin seviyesindeki yukarıdan aydınlatmalardan duvara monte dirsek lambalarına kadar, dış mekan aydınlatması birçok biçim alır. Biraz sihir eklemenin kolay bir yolu, ağaçlardan veya bir çitin üzerine asılan bir dizi güneş enerjili ampul kullanmaktır. Elektrik prizine ihtiyaç duymayacakları için bahçede yaşam için harikadırlar.

Duvarı veya Çitleri Boyayın

Boyanın dönüştürücü güçleri, yatak odanız kadar bahçeye kadar uzanıyor. Dış duvarlar genellikle boyanmadan bırakılır, ancak taze ve eğlenceli bir renk tonunda harika görünebilir. İster mevcut renginizi yenilemek ister tamamen yeni bir şey denemek isteyin, çitler ayrıca bir kat boyadan faydalanacaktır. Beyaz, mavi ve klasik yeşil idealdir. Mükemmel bir çitin hayalini kuruyorsanız, şimdi görünüme ulaşmanın tam zamanı.

Hamak

Bir hamak asabileceğiniz iki ağacınız varsa, birinde uzanmaktan aldığınız rahat hissi seveceksiniz. Yeşillik ruhu sakinleştirmek için harikadır, bu yüzden bir kitap alın ve güzel yapraklı yapraklarla çevrili bir zamanın tadını çıkarın.

Bir Cevap Yazın

  1. Bahçesi Olanlar İçin Mükemmel 4 Dekorasyon Fikri için yorumda bulun

    Bahçesi Olanlar İçin Mükemmel 4 Dekorasyon Fikri için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Bahçesi Olanlar İçin Mükemmel 4 Dekorasyon Fikri için ilk yorumu yapabilirsin.