Balkon Modelleri ve Fiyatları

Evinizi tasarlamaya gelince, balkonu kapatmak kolay olabilir. Ancak gerçek şu ki, oturma odanız kadar evinizin de bir parçasıdır. Öyleyse, birine sahip olacak kadar şanslıysanız, işte bazı güzel balkon fikirleri, böylece ondan en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.

Bir yandan, basit ve asgari her şeyin hayranı olabilirsiniz. Öte yandan, yüksek renkleri ve canlı desenleri tercih edebilirsiniz. Doldurmanız gereken geniş, geniş bir alanınız olabilir veya yalnızca küçük bir köşeniz olabilir. Gereksinimleriniz ve tarzınız ne olursa olsun, aşağıda sizin için bir şeyler mutlaka vardır.

Tatlı ve Basit

Küçük bir balkonunuz varsa, iki kişilik küçük bir masa ve sandalyeler ekleyerek en iyi şekilde yararlanın. Dekora gelince, minik masanızın üstüne küçük bir saksı bitkisi ekleyin ve alanınız tamamlandı!

Saksı Çiçekleri

Balkonunuzu güzelleştirmek için basit ve zahmetsiz bir yol arıyorsanız, bir saksı çiçek ekleyin. Abartılı ya da aşırı bir şey olmak zorunda değil – sadece alanınızı biraz daha neşe ile dolduran bir şey olması gerekiyor. Rengarenk çiçekleri, basit yeşillikleri, kaktüsleri veya sulu meyveleri ve hatta bitkileri düşünün.

balkon

Canlı Renklerle Süsleyin

Orman gibi koyu bir arka planınız varsa, hatta koyu ahşap döşeme veya mobilyalarınız varsa, alanınızı canlandırmak için renk patlamaları ekleyin. Bunu renkli minderler, halılar, çiçekler ve diğer dekor parçalarını ekleyerek yapabilirsiniz.

Bunun birlikte sorunsuz çalışmasını sağlamanın anahtarı, tek bir temel renk seçmek ve onu tüm parçalara entegre etmektir. Koyu pembe / mor tonunun minderde, çiçeklerde ve halıda olduğunu görebilirsiniz.

Balkonunuzda çok zaman geçirecekseniz hamakla sakinleştirici bir yer yapın. Bu, arkanıza yaslanıp rahatlamak ve temiz hava alırken güzel bir kitabın tadını çıkarmak için mükemmel bir mekandır.

Aynalı Işıklar Ekleyin

alanınızı fisto ışıklarla ışıltılı hale getirin. Onları balkon çitinizin üzerine asın veya yukarı asın. Onları nasıl düzenlerseniz, akşam harika görüneceklerinden emin olabilirsiniz. Bu aynı zamanda bir parti için veya sadece akşam yemeğine misafir ağırlamak için alanınızı süslemenin mükemmel bir yoludur.

Küçük Bir Balkonu Rahat Hale Getirin

Çalışmak için sadece küçük bir balkonunuz varsa umutsuzluğa kapılmayın. İyi haber şu ki, onu sevdiğiniz bir alan haline getirebilirsiniz! Renkli veya desenli bir halı, küçük bir koltuğu veya sandalyesi, birkaç yastık ve basit bir saksı bitkisi ekleyerek küçük balkonunuzu rahat hale getirin. Görünümü birbirine bağlamak için halıyı ve kanepeyi aynı renk düzeninde tutun.

Bir Cevap Yazın

  1. Balkon Modelleri ve Fiyatları için yorumda bulun

    Balkon Modelleri ve Fiyatları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Balkon Modelleri ve Fiyatları için ilk yorumu yapabilirsin.