Banyo İçin Duşakabin Önerileri

Duşakabinler, banyolar için tasarlanmış genellikle dar ve şık ürünlerdir. Her banyo için özel olarak tasarlanmış modelleri bulunan duşakabinler hem dar banyolar hem de geniş banyolar için kullanılabiliyor. Özellikle dar banyosu olanlar için ise duşakabinler, çok özel ve kullanışlı bir hale gelebiliyor. Çünkü duşakabinler genellikle dar oldukları için fazla yer kaplamazlar. Ayrıca şık olarak tasarlanmış ürünler de banyonuza ayrı bir hava katar.

 

Şık ve modern bir banyo için size ni öneriyoruz. Yazının sonunda göstereceğimiz fotoğraflarda görebileceğiniz gibi cam duşakabin modelleri banyoya yeni bir hava katmakla birlikte modernlik getirir. Bir mekana modernlik ve şıklık getirmek istiyorsanız o mekanda beyaz rengi yoğunlukla kullanmalısınız ya da cam ürünlerin kullanımına özen göstermelisiniz. Bu nedenle cam duşakabin modellerinin en doğru tercih olduğunu düşünmekteyiz.

 

Cam kategorisindeki duşakabinlerden buzlu olanları ise en çok tercih edilen ürünlerdir. Buzlu camlar dışarıdan bakıldığında içerisini tam olarak göstermemektedir. Buzlu cam duşakabin modelleri de banyonuza sadelik vaat edecektir.

 

cam duşakabin

 

Yukarıdaki fotoğraftaki cam duşakabin modeli ülkemizde en çok tercih edilen modellerden biridir. Gördüğünüz gibi cam, mekana sadelik getirmiştir. Ayrıca aksesuarlarda siyah rengin kullanımıyla da çok uyumlu bir görünüm elde edilmiş.

 

banyo duşakabin

 

Bu cam duşakabin modelinde ise sadeliğin yanında duşakabinin üst bölümündeki ışık yansıması alanından yeşil renk ile ortama canlılık katılmış.

 

buzlu cam duşakabin

 

Bu örnekte ise duşakabinin için çok küçük parçalar ile görülebilmektedir. Duşakabindeki yuvarlak halkalar hoş bir görünüm sağlamış.

Bir Cevap Yazın

  1. Banyo İçin Duşakabin Önerileri için yorumda bulun

    Banyo İçin Duşakabin Önerileri için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Banyo İçin Duşakabin Önerileri için ilk yorumu yapabilirsin.