Bebek Odası Fiyatları

İnternetten bebek odası fiyatlarını araştırdığınızda fiyatların 900 TL dolaylarından başladığını ve 7-8.000 TL’ye kadar gittiğini göreceksiniz. Bebek odası fiyatlarını araştırırken satıcıların bazı fiyat politikalarını size anlatmak istiyorum. Bazı fiyatlardan bebek odası şifonyerleri veya bebek odası dolapları fiyata dahil edilmeden sitelere eklenmektedir. Bebek odası takımının resmini gördüğünüzde takımın tam fiyatının gördüğünüz fiyat olduğunu sanabilirsiniz ancak telefonla veya e-posta ile bilgi aldığınızda fiyatın sadece beşik fiyatı olduğunu duyabilirsiniz.
Bazı bebek odası beşik modellerinde ise Taban suntaları fiyata dahil edilmeden eklenmektedir. Günümüzde bebek odası fiyatlarının düşük görünmesi için kargo ve kdv hariç fiyatlar verildiği ve kimisinde ise 20-30 liralık kargo bedelleri için 100 TL talep edilerek bir denge sağlandığı görülmektedir.
Bebek Odası alırken firmanın adını internette araştırmanızı, fiyatlara KDV, Kargo, Taban suntası gibi ek maliyetlerin dahil olup olmadığını ve ödemenin nakit veya kredi kartı ile mi olup olmadığını sormanızı önermekteyiz.

https://www.demontemobilya.com/bebek-odalari/

Bir Cevap Yazın

  1. Bebek Odası Fiyatları için yorumda bulun

    Bebek Odası Fiyatları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Bebek Odası Fiyatları için ilk yorumu yapabilirsin.