CAPPUCCİNO RENGİ MUTFAK DEKORASYONU

Evlerimiz en önemli kısmı ve çoğunlukla zaman geçirdiğimiz mutfaklarımızın dekoru düşündüğümüzden daha önemlidir. İçerisine girince hissettiğimiz duyguları ve vakit geçirirken bize verdiği enerjiyi etkiler. Çoğumuz görüntünün pek bir şeyi değiştirmediğini düşünsekte mutfaklarımızda yaptığımız küçük şekil ve renk değişimleri büyük farklılıklara yol açabilir. Bu konuda özellikle kullanacağınız kahve tonları son zamanlarda en çok tercih edilenler arasında. Cappucino köpüklü ve sütlü bir kahve olmasından dolayı normal kahveden daha açık ve daha iç ferahlatıcı bir renge sahiptir. Seçeneklerinizden biri olan kapiçino rengi mutfaklar için hiç eskimeyen ve en çok son zamanlarda olmak üzere sıkça tercih edilen bir renktir. Mutfak dekoru için cappuccino rengi evinize mutfağınıza modernlik ve lükslük katacaktır. Sadece isminin güzel ve çekici olması dışında aynı zamanda bu rengin mutfağınızda sakinleştirici, rahatlatıcı bir etkisi olacaktır. Görenlerin dikkatini çeken ve fark yapan bir mutfak dekoru için bu cappuccino rengini tercih edebilirsiniz.

 

NEDEN CAPPUCİNO MUTFAK DOLABI ?

Tercihiniz cappuccino rengi mutfak dolaplarından olduğunda evinize yeterince şıklık katacak ve doğru seçim yaptığınızı fark edeceksiniz. Aynı zamanda da mutfağın kalan diğer kısımlarını doğru dekor ederek bu şıklığı daha çok yükseltmek gene sizin elinizde. Seçtiğiniz cappuccino renginde ki mutfak dolapları eğer tezgahın alt kısmını kaplayan dolaplarsa üst kısımdaki tezgah üstü dolapları bir ton daha açık tercih etmekte ve dolap renklerini bir ton ile ayırmakta fayda var. Ve aynı zamanda cappuccino rengi mutfak dolapları ile duvarların uyumu duvarların açık yani beyaz, krem gibi tonlarda tercih edilmesi ile sağlanır. Böylece mutfağınıza daha hoş bir hava katabileceksiniz. Aynı zamanda mutfağınızda kullanacağınız diğer mobilyalar için cappuccino, köpüklü ve sütlü kahve rengi açık olacağından koltuklar, sandalyeler için daha koyu kahve, ahşap renkleri tercih edilebilir.

 

CAPPUCCİNO RENGİ MUTFAK DUVARLARI

Cappuccino rengi mutfak duvarları mutfağı tamamen değiştirmekle beraber size daha huzurlu hissettirecek bir seçimdir. Tüm günün yorgunluğundan sonra eve geldiğinizde oluşan görsel sizi sadece mutlu edecek ve  dinlendirecektir. Cappuccino mutfak duvarı rengi ile tercih edilen açık renkli mutfak eşyaları mutfağınıza genişlik ve ferahlık sağlayacaktır.

Kaynak : https://www.dekorasyonblog.net/kapucino-cappucino-rengi-mutfak/

Bir Cevap Yazın

  1. CAPPUCCİNO RENGİ MUTFAK DEKORASYONU için yorumda bulun

    CAPPUCCİNO RENGİ MUTFAK DEKORASYONU için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak CAPPUCCİNO RENGİ MUTFAK DEKORASYONU için ilk yorumu yapabilirsin.