Dekorasyon Trendlerini Decombo’da Takip Edin!

Evinizin yeniden tasarımına çok para yatırmak yerine dekoratif eklemelerin faydalarını düşünün. Süslemeler ekleyerek evinize biraz ferahlık katabilirsiniz. Evinizin tarzını, antikaları, iç tasarım dergilerini ve kataloglarını inceleyerek uygun dekoratif öğeleri seçmek için ilham kaynağı bulabilirsiniz. Beğendiğiniz şekillere, renklere, malzemelere ve desenlere dikkat edin.

Evinizi Yeniden Tasarlayın

Monotonluğu düzeltmek ve eve etkileyici bir ambiyans katmak için ev mobilya modelleri, sanat eserlerini ve diğer aksesuarları bulmaya çalışabilirsiniz. Başarısız ev tasarımlarında var olan şeyler kaldırılmalı veya mümkünse bunları yeniden tasarlayabilirsiniz.

Evinizde, şömine üstü yer, sehpa, oturma odasının bir kısmı ve benzeri gibi aksesuarlarla dolduracağınız birkaç yer seçin. Bunlar dekorasyon fikirleri ile dolduracağınız öncelikli bölgeler olsun. En iyi süslemeler, hikayeyi kendileri için anlatanlar ve kişiliğinizi açıklayacak olanlardır. En sevdiğiniz resmi şöminenin üzerine asın veya en sevdiğiniz çiçeklerle birlikte bir vazo koyun. Ama odanın geri kalanıyla uyum içinde olmasına izin verin.

Kapıdaki kilitleri, mutfaktaki kolları ve dolapları değiştirin, modası geçmeyen her şeyi odanıza atın. Aydınlatma kaynaklarını biraz daha romantik ışıklarla değiştirebilirsiniz. Yatağa dekoratif yastıklar ekleyebilirsiniz. Olasılıklar sayısızdır ve yaratıcılığınız da öyle, bu yüzden hayal gücünüzü kullanın ve büyüleyici ve tazelenmiş bir ev dekoru yaratın!

Çoğu insan için evleri, kendilerinin ve sevdiklerinin yaşadığı yer olduğu için hayatlarının etrafında döndüğü en önemli yerdir. Hepimiz evlerimizin sadece rahat değil aynı zamanda güzel olmasını istiyoruz. Burada küçük dokunuşlar eklemek, bir eve çok fazla güzellik katabilir ve ev sahibinin evinin tüm potansiyelini fark etmesine yardımcı olabilir. Elbette, bunu kendi eviniz için yapmayı düşünmelisiniz, sadece size ve içinde yaşayan herkese hoş gelsin diye değil, aynı zamanda geldiklerinde ailenizi ve arkadaşlarınızı memnun etsin diye. Etkileyici tablolar, sevimli mobilyalar, zarif vazolar ve daha fazlası gibi ev dekor seçenekleriyle evinizin çevresine iyice bir göz atarak ve her büyük ve küçük alanı nasıl daha fazla öne çıkarabileceğinizi düşünerek başlayabilirsiniz.

Decombo web sitesine girerek mimari, tasarım ve dekorasyon konularında bilgi edinebilirsiniz. İç mekan tasarımlar, dış mekan tasarımları, dekorasyon, mimari, tasarım ve yaşam tarzı kategorilerinde ipuçları, örnekler ve öneri paylaşımlarını kendi evinizde deneyebilirsiniz. Evinizin yeni görünümü için aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda ev dekoru seçeneği var. Nasıl yapmayı seçerseniz seçin, evinize güzel ev dekorları eklemek hayatınızı olumlu yönde değiştirecek!

 

Bir Cevap Yazın

  1. Dekorasyon Trendlerini Decombo’da Takip Edin! için yorumda bulun

    Dekorasyon Trendlerini Decombo’da Takip Edin! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Dekorasyon Trendlerini Decombo’da Takip Edin! için ilk yorumu yapabilirsin.