Eski Duvarlarınıza Veda Edin

Gerekli önemi göstermesek bile evimizde en dikkat çeken şeylerden birisi duvarlarımızdır. Evinizin dekorasyonundan sıkıldıysanız sadece duvarınızda bazı değişiklikler yaparak duvarlarınızı canlandırabilirsiniz. dekorasyon fikirleri bu sıkıcı duvarlara elveda demenize yardımcı olacaktır. Evinizin boş duvarlarını sadece birkaç basit çözümle şık ve eğlenceli bir hale getirebilirsiniz.

dekorasyonu sıradan duvarlarımızı harika bir hale getiriyor. Aynı zamanda duvarımızda kullanacağımız bu parçalar düşük bütçeli ve uğraş gerektirmeyen masraflar olacaktır. Yazımızda sizlere duvarlarınıza ekleyebileceğiniz bazı öneriler vereceğiz.

1-Raflarla Sade Ama Şık Bir Hava Yakalayın

Son yıllarda duvarlarda en fazla tercih edilen dekorasyon biçimi raf kullanmaktır. Eğer kanepenizin arkasındaki duvarın çok sade olduğunu düşünüyorsanız raf koydurarak çeşitli aksesuarlar, çiçekler veya fotoğraflar koyabilirsiniz. Bu raflar yaşam alanınızın daha eğlenceli durmasını sağlayacaktır.

2-Farklı Tip Çerçeveler Kullanın

Duvarınızı sıcak ve farklı gösterecek farklı tip çerçevelerden faydalanabilirsiniz. Boş duvarınızı canlandırmak için kullanacağınız çerçevelerde farklı tasarımlar tercih edebilirsiniz. Bu şekilde kendi tarzınızı yansıtan bir ev dekorasyonu da oluşturmuş olursunuz. Hatta boş çerçeve bile kullanabilirsiniz. Yani duvarınıza illa fotoğraf asmanıza gerek yok. Farklı modellere sahip birkaç tane çerçeve duvarınızda çok şık duracaktır.

3-Farklı Sticker’lar Kullanabilirsiniz

Duvarlarınızın renkli, farklı ve eğlenceli durmasını istiyorsanız farklı modellerde Sticker’lardan faydalanabilirsiniz. Kendinden yapışkanlı olan modelleri çok kolay bir şekilde duvarlarınıza yapıştırabilirsiniz. Aynı zamanda yeni teknolojiyle beraber çoğu Sticker modeli duvarlarda iz bırakmıyor. Yani bunları çıkarmak istediğiniz zaman sorunsuz bir şekilde çıkarabilirsiniz. Eğlenceli Sticker’lar sizleri sıkıcı duvarlarınızdan kurtaracaktır.

4-Ayna Olmazsa Olmaz

Bir evin olmazsa olmaz parçaları arasında aynalar yer alır. Günümüzde dekorasyon amacıyla kullanabileceğiniz farklı boyut ve modellerde çok fazla ayna var. Aynaların en büyük özelliği duvarlarda çarpıcı bir etki yaratmalarıdır. Bir diğer özelliği ise sadece duvarlarımızı süslemekle kalmaz aydınlık bir hava oluşmasına da yardımcı olur.

5-Farklı Aksesuarları

Ev dekorasyonunda cesur olmaktan yana olan kişiler duvar aksesuarlarını da kullanabilir. Bu konuda seçebileceğiniz çok fazla seçenek var. Farklı modellerde duvar aksesuarları dikkat çekici bir ortam oluşturmanızda da yardımcı olacaktır. Hatta aksesuarlarınızı farklı objeler kullanarak kendiniz bile yapabilirsiniz.

Yazımızda sizlere duvarlarınıza canlılık katacak bazı fikirler sunduk. Bunların içerisinden istediklerinizi seçip uygulayabilirsiniz. Ek olarak duvarlarınızı farklı renklere boyayarak ve farklı modellerde saat tercihleriyle de duvarlarınıza değişiklikler yapabilirsiniz. Bu biraz da sizin hayal gücünüze kalmıştır diyebiliriz.

Bir Cevap Yazın

  1. Eski Duvarlarınıza Veda Edin için yorumda bulun

    Eski Duvarlarınıza Veda Edin için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Eski Duvarlarınıza Veda Edin için ilk yorumu yapabilirsin.