Genç Odası Dekorasyon Önerileri

Günümüzde mobilya seçimi ve dekorasyon artık herkes tarafından önemsenen bir konumda yer alır iken bizde gençlerin odaları için birbirinden güzel mobilyalar ve dekorasyon önerileri sunmak istiyoruz. Gerek kullanılan aksesuarlar gerekse de mobilyaların seçimi bir bütün halinde hazırlandığında daha güzel bir görünüm sunmakta.

genç odası

Yukarıda yer almakta olan ve genellikle kahve renklerinin kullanıldığı özellikle erkekler için ideal. Yere yakın bir baza ile bir ve dolaptan oluşan genç odasında bir adet şifonyer ve bir adet tablo kullanılarak en az eşya ile en kullanışlı ve en güzel dekorasyon elde edilmeye çalışılmış. Hiçbir fazlalığın ve kalabalığın yer almadığı 2015 yılında pek çok gencin tercihi olacak.

genç odası 2

dekorasyonunda bu yıl kırmızı renk hem erkekler hem de bayanlar tarafından tercih edilecek. Hem daha modern hem de daha ferah olduğu için tercih edilecek olan kırmızı renk yanına güzel bir renk ile daha güzel bir yaratacak. Örneğimizde gördüğünüz dekorasyonunda kullanılan duvar rafları şık ve modern bir hava yaratmayı sağlar iken kullanılan puf koltuk gençlerin odalarında rahat bir şekilde oturmalarını sağlayacak.

genç odası 3

Son örneğimiz ise genç kızlar için. Genç kızların odaları oldukça kullanışlı olması gerekir iken mobilyaların görünümü kadar işlevselliği de önemlidir. Tüm eşyalarını odalarında barındırmak isteyen genç hanımlar için çok gözlü bir dolap, yatak üstü duvar rafı ve iki adet şifonyer dolap dikkat çekiyor.

Bir Cevap Yazın

  1. Genç Odası Dekorasyon Önerileri için yorumda bulun

    Genç Odası Dekorasyon Önerileri için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Genç Odası Dekorasyon Önerileri için ilk yorumu yapabilirsin.