Hazır Ofis Kiralayarak Masraflarınızı Minimuma İndirin

Hazır ofis kiralayarak normal bir ofis kiralamanın kat kat altında maliyetlerle ofis sahibi olun. Üstelik sekreter ve telesekreter hizmetlerine de sahip olacaksınız.

Günümüz iş dünyasında masraflar giderek artıyor. Belki de birçok işletme artan bu masraflar yüzünden ya eleman çıkartıyor ya da masraflarını kısarak kaliteyi düşürmek zorunda kalıyor. Bu masrafların en başında da ofis kiraları gelmekte. Ancak uygun maliyetli ofis çözümleri de mevcut. Hazır ofis kiralayarak masraflarınızı minimuma indirebilirsiniz. Üstelik bunu yaparken hem şık, gösterişli, prestijli bir ofisiniz olacak hem de elektrik, su, doğalgaz, internet gibi birçok faturadan da muaf olacaksınız. Aynı zamanda mesai saatleri içerisinde çalışan bir sekreter firmanıza gelen telefonları firmanızın adıyla karşılar. Mesai saatleri dışında da telesekreter hizmeti müşterilerinize hizmet sunmaya devam eder. Üstelik bunu yaparken ek bir eleman çalıştırma maliyetinden de muaf olmuş olacaksınız.

Hazır ofis kiralamanın birçok avantajlı yönü var. Masrafların en aza indirilmesi en başlıcalarından. Bir diğer avantajı ise siz ofisinizde bulunmadığınız durumlarda da işleriniz firmanız adına yürütülür. Bundan kısaca bahsedecek olursak, siz ofisinizde yoksunuz ve herhangi bir çalışanınızda yok. Size gelen kargo, fatura ve postalar büyük bir ihtimalle geri dönecektir. Kargo ve postalarınızı karşılaması için de bir eleman çalıştırmak zorunda hissedebilirsiniz kendinizi. Ancak hazır ofis sisteminde kargolarınız, postalarınız sizin adınıza teslim alınır ve anında size bilgi verilir. Aynı durum telefon aramalarında da geçerlidir. Firmanızı arayan müşteriler siz ofisinizde yokken size ulaşamayacaktır. Ancak ulaşılabilir olmak için çeşitli masraflar yaparak sabit telefonunuzu cep telefonunuza yönlendirme işlemi yapabilirsiniz. Ancak bu da firmanıza ek bir masraf kalemi olarak geri dönecektir. Yine eleman çalıştırma zorunluluğu hissedebilirsiniz. Ancak kiraladığınız ofisinizde sekreter size gelen telefonları firmanızın adıyla açar, müsait olmanız durumunda aramayı size aktarır, müsait olmadığınız durumlarda müşterinizin notunu alarak size mail yoluyla bildirir. Bütün bu hizmetler kiralama ücretlerine dahildir. Kısacası fiziki bir büro açarak yapacağınız birçok şeyi hazır ofis kiralayarak 89 liradan başlayan fiyatlarla yapmış olacaksınız. Ofis mobilyası derdi, ofislerin yüksek kiralarının derdi, eleman çalıştırma, sigortasının ödenmesi, yemek ve yol masrafları gibi birçok derdi de ortadan kaldırmış olacaksınız. Aynı zaman da fatura masraf kalemlerini de sayarsak mükemmel bir tasarruf sağlayacaksınız.

Ben ofiste bulunmak istemiyorum, evden freelancer olarak, home ofis olarak çalışırım diyorsanız sanal ofis konsepti de tercih edebilirsiniz. Bu konsepti tercih edenler resmi yazışmalarda ve işlemlerde bir adres gösterme zorunluluğunun bulunmasından dolayı gerçek bir adrese ihtiyaç duyan kişiler bulunmakta. Yani bir şirket kurmak istiyorsunuz ancak yüksek büro kiralarından dolayı buna cesaret edemiyorsunuz. Sanal ofis kiralayarak şirketinizi kurmak için gerekli resmi adresi ayarlamış olacaksınız. Siz yine evinizden veya istediğiniz yerden çalışmanıza devam edebilirsiniz. Üstelik hazır ofiste olduğu gibi sabit bir telefon numaranız olur ve müşterileriniz sabit telefonunuzu aradığında sekreter sizin firmanız adıyla telefonu açar. Müşterilerinizin araması siz müsaitseniz size aktarılır. Müsait olmadığınız durumlarda müşterilerinizin notu size anında mail olarak aktarılır. Kısacası fiziki bir ofis değil de sanal ofis kiralamış olursunuz. Kargolarınız ve postalarınız sizin adınıza teslim alınır. Mesai saatleri dışında firmanızı arayan kişiler telesekreter hizmetinden yararlanırlar. Kısacası firmanızın resmi bir adresi olacak bir ofisiniz olur, her ne kadar siz sanal ofis ortamında fiziki olarak orada bulunmasanız dahi resmiyette var olan bir adresiniz olmuş olur. Resmi kurumlarca denetlemelerde bu adresiniz kullanılır ve denetleme sırasında ofisinizde bulunmanız yeterli olacaktır. Hemen Kamara Hazır Ofis’i arayaın ya da info@kamara.com.tr adresine mail atın, siz de bir ofis sahibi olun.

Bir Cevap Yazın

  1. Hazır Ofis Kiralayarak Masraflarınızı Minimuma İndirin için yorumda bulun

    Hazır Ofis Kiralayarak Masraflarınızı Minimuma İndirin için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Hazır Ofis Kiralayarak Masraflarınızı Minimuma İndirin için ilk yorumu yapabilirsin.