İkiz Bebek Odaları

Eğer ki çocuklarınız ikiz bebek ise sizler için bebek odalarının gösterimi ve tasarımı konusunda çok daha örnek seçenekler vardır. Eğer ki yaratıcı bir kişi iseniz yaratıcı fikirlerinizle bebeklerinizi odalarında yepyeni bir dünya oluşturacaksınız. anlamda gelişen ikiz bebek odaları onlar için özel bir mekân oluşturmayı amaçlar. Birlikte yaşayacakları odalarında ki mobilya seçimleri, dekorasyon çeşitleri ve döşeme şekillerine göre farklı tarzlarda üretilen birçok ürün bulmak söz konusudur. Kız ikiz bebekler için ayrı tasarım türleri, Erkek ikiz bebekler için ayrı türler ve hem erkek hem de kız bebeğiniz için ise ayrı tasarım türleri vardır. Cinsiyetleri her ne olursa olsun her ikisi içinde muhteşem bir oda oluşturmak çok kolaydır. İkiz bebeğe sahip anne ve babalar için aşağıda vereceğimiz olan örnekleri uygulaması çok daha özgün ve modern bir bebek odası oluşturmalarına yardımcı olacaktır.

İkiz Bebek Odaları

İkiz Bebek Odaları

  • Model olarak erkek bir ikiz çocuğa sahip iseniz ve her şeyinin aynı olması taraftarıysanız. Uyum ve sadelikten yana olan bir mobilya seçebilirsiniz. Renk olarak ise siyah beyaz bir model olabilir. İki adet beşiğin arasına monte edilmiş bir tasarım kullanabilirsiniz. Ayrıca onlara ait bir kullanım yeri olduğunu belirtmek açısından beşiklerinin üst bölümüne dekoratif bir şekilde isimlerini yazdırabilirsiniz.
  • Klasik bir tarzda oda isterseniz şık ve sade eşyaları kullanaraktan ikiz bebeklerinize bir oda oluşturabilirsiniz. Bu odada anne ve babalar içinde oturma alanları oluşturabilirsiniz.
  • Kız ikiz bebeğe sahipseniz beşiklerinin baş kısmına tül bir perdeden desen yaptırabilirsiniz. Tozpembe ve beyaz tonları kullanarak onların odasını bir prenses odasına dönüştürebilirsiniz.
  • Yataklarını ikisinin de birlikte kullanabileceği bir seçebilirsiniz. Bu sayede birlikte uyumaları sağlanacaktır. Bebeklerinizin duvarlarına mutlaka dekorasyon ilave edin. Daha canlı ve bebeklerinize uygun bir oda tasarlanmış olur. Örnek olarak gökyüzü deseni verdirebilirsiniz.
  • Pastel renklerden faydalanarak bebeklerinize çok şık bir oda tasarlamış olacaksınız.
  • Küçük bir odaya sahip iseniz bebekleriniz için o odayı çok fazla eşyayla doldurmamalısınız bu sayede şık ve ferah bir ikiz bebek odası elde edersiniz.
  • Eğer ki ikiz bebekleriniz biri kız biri erkek ise onların oda tasarımları da kız bebeğinizin deseninin pembe erkek bebeğinizin ise yatak desenini mavi seçebilirsiniz. Duvarına desen olarak erkek bebeğinizin araba desenleri kız bebeğinizin ise bebek desenleri çizdirebilirsiniz. Bu sayede çok keyifli bir oda tasarımı elde edilmiş olacaktır.

Bir Cevap Yazın

  1. Bebek Odaları İkiz Bebek Odaları için yorumda bulun

    İkiz Bebek Odaları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak İkiz Bebek Odaları için ilk yorumu yapabilirsin.