İstikbal Yemek Odası Modelleri

takımlarının da rahatlık ve modernliğe önem veren firmalardan biri olan İstikbal, 2013 istikbal yemek odası modellerini alıcılara sunmaya başladı. Her yıl değişen dekorasyon trendleri paralelinde yepyeni ve farklı mobilya tasarımları üreterek, sürekli kendilerini geliştiren firma, rakiplerinden açık ara olan fiyat farkı ile de birinci sıraya yerleşmeyi hak ediyor.

İstikbal yemek odası takımlarında bu yıl ağırlıklı olarak açık renkler kullanılmış. Eski zamanlarda en çok kullanılan kahve tonları artık yerlerini krem ve beyaz rengine bırakmış durumda. Üstelik dilerseniz yemek odası takımlarınızı salon koltuk takımlarınız ile takım olarak alacağınız gibi ayrı ayrı farklı modellerde de alabilirsiniz.

Sizlerde istikbal mobilya yemek odası modellerinizi ister sezonda alarak yeni modaya uyum gösterebilir, isterseniz seri sonu indirimlerini bekleyerek biraz daha geç bir şekilde evinizi kalite ile donatabilirsiniz. Ortalama fiyatlarının bin lira gibi başladığı yemek odası takımlarının tüm parçalarını alacağınız gibi, sadece masa ve sandalye takımlarını da satın alabilirsiniz. En kaliteli ürünlere sahip olmak istiyorsanız bu müthiş ürünleri kaçırmayın ve istikbal ile evlerinizi donatın.

Bir Cevap Yazın

  1. Selma dedi ki:

    Resimde görülen yemek odası takımı hangi model olduğunu belirtebilir misiniz ?