İtalyan Boya

İnsanlar vakitlerinin büyük çoğunluğunu evlerinde geçirirler. Bu yüzden evlerinin şık ve güzel görünüme sahip olması onlar için büyük önem taşır. Bunu kimi zaman yeni mobilyalar ile kimi zaman ise ufak aksesuarlar ile yaparlar. Ama şüphesiz evlerin, tarz bir görünüme kavuşmasında en çok rol oynayan şeyler boyasıdır. Duvarların rengi, evin içinde bulunan mobilyaların kendini göstermesinde, aksesuarların uyum sağlamasında ve insanların ruhsal anlamdan huzura kavuşmasında büyük önem arz eder. Evlerinde bu tür tarz isteyen kişiler de İtalyan boya kullanarak aradıkları tarzı yakalarlar.

İtalyan Boya Nedir?

İtalyan boya; doğal içeriklerle üretilen, su bazlı ve çok renkli bir efekt yaratan günümüz modern evlerinin vazgeçilmezi haline gelen bir boya çeşididir. Çiziklere karşı korumalı olması, kolay uygulanabilmesi ve neredeyse her türlü yüzey için mükemmel sonuçlar vermesi bu kadar çok tercih edilmesine sebep olur.

İtalyan Boyanın Faydaları

Kokusuz olması, antibakteriyel olması ve küf-mantar oluşumunun önüne geçmesi başlıca faydalarıdır. Sert ve parlak bir yapısı olduğu için mermeri andıran bir yüzeyi ve görüntüsü vardır. Bu sayede uzun yıllar ilk günkü ışıltısı ile kullanma olanağı verir. Eşsiz tasarımı sayesinde evleri geniş gösterir, ayrıca sıradan uygulamaların aksine kir ve toz oluşumunu engeller. Muadili uygulamalara göre çok daha rahat uygulanabilir. En belirgin özellikleri ise, farklılık sunmasıdır. Alışılmış tek duvarların aksine beton efekt sıva yani İtalyan boyalar ile evler sıra dışı görünür. Bu da ev sahiplerini zengin, tarz sahibi ve kendine güven duyan kişiler olarak gösterir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bu tarz bir uygulama yapılmadan önce dikkat edilmesi gereken birkaç konu vardır. Evinizde uygulamak istediğiniz renge karar vermeden önce mobilyalarını ile olacak uyumu düşünmeniz gereklidir. Ayrıca evinizde yakalamak istediğiniz görünümü uygulamayı yapacak ekibe net bir şekilde belirtmeniz daha sağlıklı bir çalışma yapmanız konusunda yardımcı olacaktır. Ek olarak uygulamayı yapacak firmanın boyama işlemi sırasında diğer eşyalarınızı korumanıza yardımcı olup olmadığını öğrenebilirsiniz.

İtalyan Boyanın Fiyatları

Her uygulamada olduğu gibi bunda da fiyat farklılıkları söz konusu olabilir. Bunun en bariz sebepleri kullanılan malzemelerin kalitesi, işçilik ve uygulama süresidir. Evlerinizde en iyi görünümü en kısa sürede elde etmek için alanında uzman ve deneyimli bir ekibi olan firmalar ile çalışılmalıdır. Çünkü bunun gibi uzmanlık gerektiren projelerde uygulama yapan ekibin deneyimi oldukça önemlidir. Son olarak firmanın sunduğu hizmetleri fiyatları ile karşılaştırmak ve daha önceki tecrübelerine bakmak fikir sahibi olmanızı sağlayabilir. Siz de bu sayfa üzerinden uzman ekibimizle iletişime geçerek uygun fiyatlarımızdan faydalanabilirsiniz.  www.duvarbeton.com

Bir Cevap Yazın

  1. İtalyan Boya için yorumda bulun

    İtalyan Boya için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak İtalyan Boya için ilk yorumu yapabilirsin.