Kavisli Çelik Çatı Makasları

Kavisli çatıların birçok farklı şekli bulunmaktadır.

Kavisli çelik kısımlar-açılar, kirişler, çubuklar, kanallar, boru hatları ve borular sıklıkla yay-kirişli makasların kemerli kısımlarını oluşturmaktadır. İkinci Dünya Savaşı sırasında, binlerce yay-kirişli makas yapı, savaş uçağı hangarlarının ve diğer askeri binaların kavisli çatılarını ayakta tutmuştur.

Lentiküler makaslar (1878 yılında William Douglas tarafından patentlenen), bir lens şeklini oluşturan üst ve taban kemerli makas kirişlere sahiptir.

Zeytaş Çelik Makine kavisli çatı makaslarına yönelik çelik konstrüksiyon tedarik etmektedir.

 

Kavisli Çatı Resimleri

Çatı Makası Tasarımlarına yönelik Parçalar Oluşturma Kapasitesi

Kavisli çelik kısımlar bir çatıyı desteklemek üzere etkili ve çekici araçlar olarak hizmet vermektedir. Zeytaş çatı destekleri için bütün farklı çelik kısımları kavisli hale getirmiştir. Bazı örneklerde, yalnızca 4 x 4 açı gerekli olurken, bazı diğer örneklerde güçlü eksenlere (x-x) karşı kavislenmiş olan 91 santimetrelik geniş başlıklı kirişlere ihtiyaç duyulmaktadır. Şirket, kavisli yapısal kısımların bütün çeşitlerini tedarik edebilmektedir.

Çatı sistemlerinin çalışabilmesi için kavisli çelik elemanların tutarlı ve doğru bir yarıçapa sahip olması önem arz etmektedir. Zeytaş kalite Standart Uygulama Kuralından daha sıkı olan toleranslarla çalışabilmektedir. Bu hassasiyet, üreticinin ve inşaatçının yüksek kaliteli fabrika üretimi çelikler tedarik edebilmesini kolaylaştıran bir kalite düzeyi sağlamaktadır.

Kavisli Makas: Katma Değerli Hizmetler

Deneyimli tahmincilerimiz en az şekilde israfla en muazzam malzeme verimini elde etmek adına sizinle birlikte çalışacaktır. Uzmanlarımız belirli bir kısmın beklentilerinizi karşılayacak şekilde nasıl kavisli hale getirilebileceği üzerine uzman tavsiyesi sunmaktadır. ‘‘Acil’’ işleriniz için hızlandırılmış teslimat sağlanabilmekte ve 32.6 metre kadar uzun kısımların sevkiyatı düzenlenebilmektedir.

Çelik Makas Tasarımları

Kavisli çatı makasları hakkında daha fazla bilgi için bizimle irtibata geçiniz.

 

Bir Cevap Yazın

  1. Kavisli Çelik Çatı Makasları için yorumda bulun

    Kavisli Çelik Çatı Makasları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Kavisli Çelik Çatı Makasları için ilk yorumu yapabilirsin.