Kredisiz Araba almak İstiyorum

Günümüzde araba almak herkesin birinci gereksinimlerinden biridir. Günlük hayatımızda araba elimiz kolumuz gibidir. Özel işlerimizde, aile gezilerinde, iş yerimizde araba artık her yerde en baştaki gereksinimlerinden biridir. Öyle ki yıllarca krediler ve faizler öderiz. Ama bir arabamız olur. Günümüzde araba fiyatları, araba gereksinimi kadar fazladır. Arabanın önemi arttıkça fiyatları da artar. Biz karar verdiğimiz arabayı alamadan yeni modeli çıkar. Peki, bir türlü parasını denkleştiremediğimiz arabayı nasıl alabiliriz? İstediğimiz arabaya sahip olma yollarının başında banka kredileri geliyor. Biliyoruz ki kredisiz araba alma yollarının çok kolay olduğu söylenemez. Sonraki yollardan biri senet ile araba alma geliyor. Galeriler kredisiz araba almak istiyorum diyenlerin en uğrak yerlerinden biridir. Kredisiz araba almanın çeşitli çetrefilli bir kaç yol daha sayılabiliriz. Peki, bu yolların avantajları dezavantajları nelerdir?

Kredi ile Araba Almak

İstediğimiz arabaya sahip olma yollarının başında banka kredileri geliyor. Malum yetkili araba satış mağazaları çok ikna edici koşullar oluşmadığı sürece arabalarını peşin satmak istiyorlar. Ve genelde de peşin satıyorlar. Paramız denkleşmediğinde istediğimiz araba için istenen ücreti denkleştirebilmemiz için banka kredilerine başvurmamız gerekiyor. Bankaların verdiği taşıt kredilerini alabilmemiz için yeterli ön koşulları karşılamamız gerekiyor. Bu koşullar uzun zamandır sigortalı olarak bir işyerinde çalıştığımızı ve düzenli bir gelirimizin olduğunu kanıtlamamız gerekiyor. İstenen miktarda peşinat sağladığımızda aldığımız arabaya ipotek koyulup gereken parayı tarafımıza vermeyi kabul ediyorlar. Bu şekilde istediğimiz arabaya kavuşabiliyoruz. Peki, taşıt kredisi alacak ön şartları yerine getiremiyorsak ne yapacağız? Bu durum da kredisiz araba almanın yollarını bulmamız gerekiyor. Kredisiz araba alma mümkün mü? Kredisiz araba almanın yolları nelerdir? Kredisiz araba almak istiyorum diyorsak ne yapmalıyız? Hemen bu sorulara birkaç yanıt bulalım.

Kredisiz Araba Alma

Günümüzde araba almak herkesin birinci gereksinimlerinden biridir. Günlük hayatımızda araba elimiz kolumuz gibidir. Peki, bir türlü parasını denkleştiremediğimiz arabayı nasıl alabiliriz? Düşlediğimiz araba için istenen ücreti denkleştirebilmemiz için banka kredilerine başvurmamız gerekiyor. Bankaların verdiği taşıt kredilerini alabilmemiz için yeterli ön koşulları karşılamamız gerekiyor. Bankaların taşıt kredisi için istediği ön koşulları yerine getiremiyorsak banka kredisini alamıyoruz. Peki, kredisiz araba almanın yolları yok mu? Tabi ki var.  Kredisiz araba almak istiyorum diyorsak ilk başvuracağımız yereler araba galerileridir. Araba galerilerinde çok düşük peşinatlarla kredisizi araba alabiliyoruz.

Çünkü galeri bizim yerimize gidip bankadan kredi çekiyor ve arabasının parasını bankadan tahsil ediyor. Tahsil ettiği paranın taksitlerini de bizden senetler aracılığıyla aldığı parayla ödüyor. Bazı dönemlerde yetkili araba servisleri de kredisiz araba almaimkânı sunuyorlar. Yetkili araba satış mağazalarının dönemsel yaptıkları kampanyalar ile belli bir peşinat şartını yerine getirmemiz ön koşuluyla taksitli araba satabiliyorlar. Bu şekilde kredisiz araba alma imkânımız oluyor. Kredisiz araba almak istiyorum diyenlerin işleri pek kolay değil ama imkânsız olmadığını da görüyoruz. Ama kredisiz araba satanların ön şartlarına özellikle dikkat etmemiz gerekiyor. Mutlaka güvenilir yerlerde senet karşılığında kredisiz araba alın. arabahayalim.com gibi avantajlı siteler size kolaylık sağlayacaktır.

https://www.arabahayalim.com/kredisiz-araba-nasil-alinir/

Bir Cevap Yazın

  1. Kredisiz Araba almak İstiyorum için yorumda bulun

    Kredisiz Araba almak İstiyorum için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Kredisiz Araba almak İstiyorum için ilk yorumu yapabilirsin.