Mia Seramik Kurumsal Atölyesi

En yüksek kalitede malzeme, eşsiz zanaat ve doğru üretim kontrolünün birleşimi olan % 100 el yapımı seramikler yaratıyoruz. Türk yaratıcılığı ve dokunuşlarını tüm tasarımlarımızda hissedebilirsiniz. Ekibimiz, müşterilerimizin her özel ihtiyacına ve estetiğine uyacak mükemmel masa düzenlemeleri ve süslemeler geliştirmektedir.

BİZ KİMİZ?

Biz seramik ile fark yaratmak istiyoruz. Ev aksesuarlarının estetik değer, güzellik, samimiyet ve kişisel anlam yaratmada büyük bir güce sahip olduğuna inanıyoruz. Seramiğin “el yapımı” süreci anlayışını ve takdirini uygulayarak zanaatkarlığı korumak ve teşvik etmek istiyoruz.

Estetik konsept araştırma ve geliştirme, grafik iletişim, teknik dokümantasyon dahil ürün tasarım danışmanlıklarını sunuyoruz.

Arşiv kayıtlarımız (teknik ayrıntılar ve fiziksel prototiplerle birlikte) “ana örnek” koleksiyonumuz olan  farklı seramik modelleri içerir. Bu, müşterilerimiz için ilham verici fırsatların gerçek bir hazinesidir ve özel tasarım veya koleksiyonlar için mükemmel bir başlangıç ​​noktasıdır.

MİSYONUMUZ

Ortamımız olarak öncelikle seramik kullanarak, masa takımları, parçalar, duvarlar ve ambiyans kurulumları gibi özel, el yapımı, lüks  özel ev ve konaklama aksesuarları tasarlıyoruz.
Estetik konsept araştırma ve geliştirme, teknik dokümantasyon dahil ürün tasarım danışmanlığı konusunda size yardımcı olmak istiyoruz.

SÜREÇ

Zanaatkarlarımız ve teknisyenlerimiz, çalışma, deney yapma ve sürekli becerilerini geliştirme yoluyla, yeni malzeme ve süreçleri keşfetmeye büyük enerji harcayarak şekil, renk ve yüzey araştırmaları sınırlarını zorlamaktadır. Organikten minimaliste inanılmaz estetikle, özel projenizin belirli havasına uyacak doğru doku ve formu vererek mümkün olan her türlü el yapımı şekli tasarlayabiliriz.

Sanatsal ilhamın aşılmaz büyüsünü sürdürerek, her projeye açıkça yapılandırılmış bir süreçle yaklaşıyoruz. Yaratıcı gelişim sırasında aktif bir oyuncu olacaksınız ve fikirlerinizi ve proaktif eleştirilerinizi paylaşmanız için teşvik edileceksiniz. Eşsiz bakış açınız, harika bir sonucun temelidir.

İlk aşamada, projeyi çevreleyen arka planı ve atmosferi iletmek için kaynak görüntüleri ve ilgili metni hazırlayarak istediğiniz ambiyansı  tanımlıyoruz. Daha sonra fikirler eskizlere ve 3 boyutlu görüntülere dönüştürülerek prototip, analizde oluşturulacak öğelerin seçimiyle üretime hazır hale gelir.

Ancak tasarım sürecinin sonunda seramikleri kendimiz yaratarak, her bir parçanın gurur duyulacak el yapımı bir sanat eserinin bütünlüğüne sahip olmasını sağlayacağımızın garantisini vermekteyiz.

Bir Cevap Yazın

  1. Mia Seramik Kurumsal Atölyesi için yorumda bulun

    Mia Seramik Kurumsal Atölyesi için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Mia Seramik Kurumsal Atölyesi için ilk yorumu yapabilirsin.