Modern Bir Salon Dekorasyonu Nasıl Olmalıdır

Evinizin yaşam alanı olan ve en çok zaman geçirdiğimiz ortam olan salonunuzu daha güzel ve daha yaşanabilir bir hale getirmek istiyor iseniz birbirinden güzel örneklerini sizlere örnekler ile aktarmak istiyoruz. Ev dekorasyonunda sizlere yardımcı olmak için mobilya seçiminden aksesuar seçimine, perde ve modellerinden daha pek çok noktaya değinerek fikir vermek istiyoruz.

salon dekorasyonu

Salonunuz en çok ziyaret edilen alan olduğu için mobilyaları en çok zarar gören odanızdır. O yüzden mobilya seçiminde oldukça dikkatli davranmalı ve olabildiğince kaliteli mobilyaları tercih etmelisiniz. Siyah renk, mobilyalarda fazla tercih edilmese de modern bir salon istiyor iseniz siyah renk ile tanışın. Yukarıda yer alan salon dekorasyonunda göreceğiniz gibi sadece oturma grubu ve birkaç aksesuar ile salon deokrasyonun tamamlandığını görebilirsiniz.

salon dekorasyonu 2

Şık ve modern bir salon istiyor iseniz ve açık renklerden vazgeçemiyor iseniz yukarıdaki gibi bir oda tasarlayabilirsiniz. Sadece bir televizyon ünitesi ve oturma grubundan oluşan salonda hiçbir kalabalık eşyaya yer verilmemesi ferah bir alan yaratılması adına önem taşımakta. Ufak ancak etkili bir orta sehpa ile güzel ve küçük bir salonunuzu renklendirecek.

Aksesuar seçerken oldukça dikkat etmeli ve çok büyük malzemelere salonunuzda yer vermemelisiniz. Sizin için özel ve anlamlı olan aksesuarlar ile birlikte mobilyalarınıza uygun renklere sahip olan aksesuarları tercih etmeniz daha sağlıklı ve daha güzel olacak, dekorasyonunuzu tamamlayacaktır.

Bir Cevap Yazın

  1. Modern Bir Salon Dekorasyonu Nasıl Olmalıdır için yorumda bulun

    Modern Bir Salon Dekorasyonu Nasıl Olmalıdır için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Modern Bir Salon Dekorasyonu Nasıl Olmalıdır için ilk yorumu yapabilirsin.