Mutfağınızı Duvar Kağıtlarıyla Canlandırın

Çocuklar tarafından kolaylıkla yırtılabildiği için özellikle çocuklu aileler tarafından pek tercih edilmeyen duvar kağıtları, bulundukları odanın görünümüne doğrudan etki eder. Eğer uygun duvar kağıdı seçimini becerebilirseniz, olduğundan daha ferah ve geniş görünümlü odalar elde edebilmeniz mümkündür. Mutfaklar için de bu durum geçerli. Çoğu zaman döşeme veya düz renk duvarların yer aldığı mutfaklarınızı farklı desen ve ebatlardaki duvar kağıtlarıyla süsleyerek iştah açıcı bir mutfağa kavuşabilirsiniz. Bunu yaparken de renk, desen, tarz ve doku gibi farklı seçenekler arasından dilediğinizi seçebilmeniz ciddi bir avantaj.

Eğer siz de mutfağınızı yenilerken duvar kağıdı kullanmak istiyorsanız, aşağıdaki çeşitlerden göz zevkinize uygun olan materyali tercih edebilirsiniz.

Vinil duvar kağıtları

En çok tercih edilen duvar kağıdı malzemesidir. Uzun ömürlü olması ve kolayca temizlenebilmesi sayesinde Türk mutfaklarında sıklıkla kullanılır.

Flok duvar kağıtları

Genellikle lüks villa ve rezidanslarda kullanılan bu duvar kağıdı çeşidinde büyük desenler tercih edilir. Altın sarısı veya parlak kırmızı renklerin hakim olduğu bu ürünler, mutfaklarda da gayet şık duruyor.

Hasır duvar kağıtları

Doğallıktan yana olan ev hanımlarının ilk tercihi çoğu zaman hasır duvar kağıtlarından yana oluyor. Açıktan koyuya doğru çeşitli renklerde hasırlar, duvarlarda doğal bir görünüm oluşturuyor.

Yapışkanlı folyo modelleri

Çok yapay durduğu için pek tercih edilmese de yapışkanlı folyo modelleri de tercih edebileceğiniz diğer ürünler arasında yer alıyor.

Bir Cevap Yazın

  1. Mutfağınızı Duvar Kağıtlarıyla Canlandırın için yorumda bulun

    Mutfağınızı Duvar Kağıtlarıyla Canlandırın için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Mutfağınızı Duvar Kağıtlarıyla Canlandırın için ilk yorumu yapabilirsin.