Mutfak Dekorasyonunda Harika Fikirler

Mutfak bayanlar için evin en önemli noktalarından biri olmak zorundadır. En büyük ihtiyacımız olan yemek yeme ihtiyacımızı karşılamamız için mutfaklarımızı kullanmak zorundayız. Bu yüzden de özellikle bayan misafirler geldiği zaman mutfağınızı mutlaka incelemek isteyecektir. Siz de dağınık, hoş durmayan ya da tamamen klasik görüntüye sahip mutfaklardan arınmak için bazı fikirlere ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız doğru yazıdasınız. Aşağıdaki mutfak dekorasyonu için harika fikirleri okuyarak mutfağınız için değişiklikler yapabilirsiniz.

Mutfak Dekorasyonunda Harika Fikirler

Mutfak Dekorasyonunda Harika Fikirler

Çöp Poşetlerini Yapmanın Yolu

Çöp poşetleri siyah da olsa, beyaz renkte de olsa boş bir şekilde durduğu zaman hiç hoş görüntüyü ortaya çıkmıyor. Bu yüzden iğrenç görüntüye çare bulmanız gerekiyor. Öncelikle tuvalet kağıdı ya da selpak için kullandığınız boş bir ruloyu alın. Bu ruloyu mutfağınızın müsait bir alanına monte edin. Ruloya çöp poşetlerinizi sararak koyun. Böylece tıpkı tuvalet kağıdı çeker gibi rulodan çöp poşeti çekecek, iğrenç görüntüden tam anlamıyla kurtulmanın sırrını elde edeceksiniz. Hatta misafirleriniz bu harika fikre bayılarak sizden tüyo almak isteyecek.

 

 

 

 

Cips Poşetlerini Ürün Haline Getirin

Mutfak Dekorasyonu

Hepimiz her ne kadar zararlı olduğunu bilsek bile, mutlaka cips yemeyi tercih ederiz. Hatta içerisinde kanserojen madde barındırdığını bile bile cips tüketmeye devam ederiz. Ancak kimi zaman cipslerimizi belli bir süre tükettikten sonra tamamını bitiremeyiz. Ağzı açık kalan ya da hava alan cipsler bayatlayarak çöpe gitmeye başlar. Ayrıca ağzı kapansa bile mutfaklarda kötü bir görüntü oluşur. Gardırobunuzdaki askıları alın ve bu askıların ağızlarında yer alan kıskaçlarla cipsinizi tutturun. Askı kısmından mutfağınızın değişik yerlerine asın. Böylece eğer varsa çocuklarınızın dikkatini çekecek, yoksa da bayatlamayan, mutfağınıza kötü görüntü vermeyen cipsler sayesinde rahat nefes alacaksınız.

Bulaşık Deterjanlarının Rahatsız Edici Görüntüsüne Elveda Deyin

Mutfak Dekoratifleri

Her ne kadar bulaşık makineleri artık her evde boy göstermeye başlasa bile, her mutfak eşyasını bulaşık makinesine atmak ne yazık ki imkansızdır. Bu yüzden az da olsa bulaşık deterjanlarına ihtiyaç duyarız. Bulaşıklarımızı yıkamamız için elzem olan bu ürünler çoğu zaman mutfakta hoş olmayan görüntülere yol açmaktadır. Evinizde bulunan eşyaları değerlendirerek bulaşık deterjanlarının kötü görüntüsüne elveda diyebilirsiniz. Her genç kız gibi çeyizinize siz de kek standı koymuşsunuzdur ya da size ev hediyesi getirenler bu stanttan almışlardır. Ancak trajik bir şekilde bu stantları keklerimiz için kullanmayarak boşa fazlalık yapmasına yol açarız. Bu stantları mutfak tezgahına koyarak üzerine bulaşık deterjanlarınızı koyun. Böylece değişik bir fikir ortaya çıkacaktır.

Bir Cevap Yazın

  1. Mutfak Fikirleri Mutfak Dekorasyonunda Harika Fikirler için yorumda bulun

    Mutfak Dekorasyonunda Harika Fikirler için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Mutfak Dekorasyonunda Harika Fikirler için ilk yorumu yapabilirsin.