Özel Fuar Stant Tasarımı ile Maxima Stant Arasındaki Farklar Nelerdir?

Fuar stand tasarım, firmaların hizmet ve ürün tanıtımlarını özel alanlarda yapabilmeleri adına tasarlanmış ürünlerdir. Fuar süresince hedef kitleye ulaşmanın en etkili aracı olarak hizmet veren fuar standları, farklı farklı özelliklere sahip modellerden oluşmaktadır. Kimi firmalar kendi kurumsal ihtiyaçlarına yönelik tasarımlarla fuarlara katılım sağlarken, kimileri çabuk kurulabilen, uygun fiyatlı portatif dekorasyon ürünü olan stantları tercih etmektedir. Fuar stand tasarımları arasında nitelik bakımdan diğerlerinden ayrılan maxima stantlar ürün ve hizmet tanıtımlarına yönelik özel tasarımlardır.

Maxima Stant Nedir?

Gerek dekorasyon ürünlerinin kullanımına uygun alanlara sahip oluşu, gerekse estetik görünümü sebebiyle tercih edilen maxima stant, farklı renk seçenekleriyle standart boyutlarda kullanıma sunulmakla birlikte, firmaların özelliğine göre ve kurumsal yapılarına odaklanarak farklı dokunuşlarla çok yönlü kullanıma uygun hale gelebilmektedir. Bu tür stantlar satın alınabildiği gibi fuar süresince kiralama yoluyla da kullanılabilmektedir. Standart stant modellerine göre daha estetik bir görünüme sahip olan maxima stantlar çelik, cam, ahşap gibi farklı malzemelerin birlikte uyum içerisinde yer aldığı ürünlerdir. İşçilik ve malzeme kalitesinin diğer stant ürünlerine göre belirgin fark göstermesi sebebiyle diğer stant türlerine oranla daha yüksek fiyatlarla kullanıma sunulmaktadır.

Özel Tasarım Fuar Standı Nedir?

Özel tasarım fuar standı, sektöre ve firmanın kurumsal kimlik yapısına uygun olarak özel hazırlanan stantlardır. Bu tür stantlar kullanıcı firmanın tüm özelliklerini yansıtacak şekilde ve istenilen boyutlarda üretilerek kullanıma sunulmaktadır. Profesyonel tasarımcıların büyük bir titizlikle hazırladığı özel tasarım fuar stant modelleri ziyaretçi sayısının artmasına da büyük katkı sağlamaktadır. Diğer stant türlerine göre daha maliyetli olmasına rağmen, gerek işlevsellik gerekse görsel etki bakımından çok daha fazla katkı sağlayan ürünlerdir.

Fuar Stand Tasarım için Wawa İç Mimarlık www.wawainteriors.com ile iletişime geçebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

  1. Özel Fuar Stant Tasarımı ile Maxima Stant Arasındaki Farklar Nelerdir? için yorumda bulun

    Özel Fuar Stant Tasarımı ile Maxima Stant Arasındaki Farklar Nelerdir? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Özel Fuar Stant Tasarımı ile Maxima Stant Arasındaki Farklar Nelerdir? için ilk yorumu yapabilirsin.