Pleksi Ayna Nasıl Alabilirim?

Birçok alanda dekoratif ya da tasarım amaçlı olarak normal cam aynadan daha çok tercih edilen pleksi ayna imalatı yapan yerler oldukça fazla. Tabi ki siz gidip direkt imalathaneden almak zorunda değilsiniz. Dekoratif ürünler satan işyerlerinde pleksi aynayı rahatlıkla temin edebilirsiniz. İnternet üzerinden de farklı kesimler ve modellerde pleksi ayna bulmanız mümkündür.

Fakat burada sorulması gereken asıl soru “nereden alabilirim?” Eğer Araştırmayı seven bir insansanız, herhangi bir ürünü nasıl alabileceğinizi iyi bildiğinizi varsayıyoruz.  Bu sebeple öncelikle nerelerden alabilirsiniz onlardan bahsedelim.

Pleksi Ayna Nerelerde Satılır?

Küçük şehirlerde yaşıyor ve pleksi ayna nereden nasıl alırım diye düşünüp de çare bulamıyorsanız sizlere online alışverişi tavsiye ediyoruz. Kullandığınız arama motoruna “pleksi ayna modelleri” yazdığınız zaman karşınıza bin bir çeşit ürün satış sitesi çıkacaktır. Bu siteler içerisinde kaybolmamanız için size ufak bir yönlendirmede bulunmalıyım.

Arama motorunda pleksi ayna aratmak yerine direkt “depodanucuza.com” araması yaparak sitemize gelebilirsiniz. Sizlere online satış imkânı sunuyoruz. Sitemize ufak bir göz attığınız zaman bünyemizde bulundurduğumuz ve ürettiğimiz ürünlerle birlikte online satış bölümümüze de göreceksiniz. Online satış bölümümüzde bin bir çeşit pleksi türlerinden pleksi ürünlerine kadar her şey mevcuttur. Yani pleksiye dair aradığınız herhangi bir ürüne sitemizden ulaşabilirsiniz.

“Hayır ben online alışveriş yapmak istemiyorum. Satış mağazasına gidip gözlerime bakarak ellerimle dokunarak aradığım ürünü seçmek istiyorum.” diyorsanız da sizleri aramızda görmekten mutluluk duyarız. İstanbul Sancaktepe’deki merkezimize sizleri de bekleriz.

Peki pleksi ayna ya da ayna pleksi diye bahsettiğimiz ürün nedir? Hangi özelliklere sahiptir? Normal camla kıyaslandığı zaman avantajları nelerdir? Neden pleksi ayna tercih etmelisiniz? Birazda bunlardan bahsedelim.

Pleksi Aynanın Özellikleri

 • Pleksi ayna hem ekonomik hem de pratiktir.
 • Pleksi aynanın üzerine lazer makinesi ile bir motif çizilebilir ya da yazı yazılabilir. Bu işlemin yapım aşamasında kırılma veya kabarma olmaz.
 • Üretim aşamasında ısıtılınca kolay şekil alan pleksi ayna soğuduğu zaman şeklini korur. Bozulma yapmaz.
 • Normal ayna ile karşılaştırıldığı vakit daha fazla alanda kullanılabilirken, tasarımından kaynaklı bir sıkıntı çıktığı zaman kaza risklerini de azaltır.
 • Özellikle gemi ve yatlarda daha az bakım gerektirme ve uzun süre şıklığını koruma niteliği sahip olması nedeniyle de ilk tercihler arasındadır.

Pleksi Aynanın Avantajları Nelerdir?

 • Pleksi ayna farklı şekillerde kesilebilme özelliği ile çok farklı modellerde ayna efekti elde etmeyi sağlar.
 • Etkili bir dekorasyon ürünü olarak size şıklığı yakalama imkânı sunar.
 • Dayanıklı oluşu ile normal aynalara göre daha uzun ömürlü kullanma avantajını sunar.
 • Üreticilere de kolay şekil alması ve kesimi ile de zamandan tasarruf sağlar. Daha ekonomik ürünler üretme imkânı sunar.
 • Sahip olduğu polimer yapı ile iklim şartlarına karşı daha dayanıklı olan pleksi ayna minimum bakımla kullanılabilir.
 • Genelde 0.8 milimetre ile 2,8 milimetre aralığında kalınlığı olan bu ürün dekorasyon eşya üreten imalatçılara daha fazla tasarım geliştirebilme imkânı sunabilir.

Bir Cevap Yazın

 1. Pleksi Ayna Nasıl Alabilirim? için yorumda bulun

  Pleksi Ayna Nasıl Alabilirim? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Pleksi Ayna Nasıl Alabilirim? için ilk yorumu yapabilirsin.