Skinceuticals Hydrating B5

Cildi Nemlendirmede Kullanılabilecek En Etkili Krem

Havanın kirli olması ve güneşin ışınlarının verdiği büyük zararlar ile bayanların yaptıkları makyajlar cildin yıpranmasını hızlandırmaktadır. Cildimizin yıpranmasını en aza indirebilmek için cildimize mutlaka bakım yapmak ve bu bakımın bir alışkanlık haline getirmek gerekmektedir. Çok sık yapılan makyaj, cilt sağlığını olumsuz etkilemektedir. Cilt gerekli olan nemi makyaj nedeni ile kaybetmektedir. Bu nedenle kaliteli bir bakım serumunun kullanılması çok etkili bir çözüm olacaktır.

 

Yoğun bir biçimde içerisinde nemlendirici özelliği bulunan Skinceuticals Hydrating B5, cilt yüzeyini etkili bir biçimde nemlendirme görevi görmektedir ve cildin ihtiyacı olan nemi sağlayabilen etkili bir serum niteliğindedir. Cildi hem besleyebilen hem yumuşatabilen hemde pürüzsüz bir görünüm sağlayabilen bu ürün, içerisinde bulunan B5 vitamininin etkisi ile cildin nem ihtiyacını karşılamaktadır. Bu ürün jel şeklinde kullanılmaktadır. Nemlendirici özelliğe sahip olduğundan tüm cilt tipine uygun olabilen bir serumdur.

 

İçerisinde bulunan nem özelliği ile cilt üzerinde bulunan tüm leke ve yıpranmaya bağlı ortaya çıkan cilt problemlerini azaltabilen bir özelliğe de sahiptir. Cildin daha canlı ve daha görünmesini sağlamada çok etkilidir. Ürün içerisinde yer alan vitamin ve proteinler sayesinde cilt kaybettiği nemi geri kazanabilmektedir. Dermatolojik olarak test edilmiş ve klinik olarak da bütün testlerden başarılı bir şekilde geçmiş olan bu ürün, hyalüronik asidin farklı bir çeşidini içerisinde bulundurmaktadır. Dermatologlar, cilt operasyonu veya cilde bakım yaptıkları zaman cildi yeteri kadar nemlendirmek için bu ürünü kullanabilmektedirler.

 

Kullanım Şekli Ve Yan Etkileri

 

Bu krem, içerisinde bulundurduğu doğal özleri ile cilde gerekli olan besini ve nemi sağlamaktadır ve böylece cilt en yüksek düzeyde nem seviyesine ulaşmış olacaktır. Cilde hem nem hem de ışıltı sağlayan bu serum, günde 1 veya en fazla 2 kez kullanılması ve parmaklar ile masaj yapılarak önce yüz sonra boyun ve göğüs bölgesine de çok fazla olmayacak bir biçimde ince bir tabaka halinde uygulanması gerekmektedir.

 

Her ürünün yan etkileri olabilmektedir. Her ne kadar doğal içeriklere sahip oluyor olsa da, cilt üzerine nüfuz edeceği için cildin doğal özlere olan etkisi kişiden kişiye göre değişiklik gösterecektir.

 

 

https://www.dermoeczanem.com/skinceuticals-hydrating-b5-30ml

Bir Cevap Yazın

  1. Skinceuticals Hydrating B5 için yorumda bulun

    Skinceuticals Hydrating B5 için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Skinceuticals Hydrating B5 için ilk yorumu yapabilirsin.