Sonbaharda Sizi Sıcacık Tutacak, Şık ve Kullanışlı Isıtıcı Modelleri

Sıcacık, hem içimizi hem de gönlümüzü ısıtan yaz günlerini geride bırakalı epey bir zaman oldu. Lakin evlerimizde kalorifer yakmaya da henüz başlamadık. Bu yüzden de epey bir serin olan bu sonbahar günlerini genelde sıcak battaniye, şal ve ince polarlar ile atlatmaya çalışıyoruz.

Bir kısmımız ise sonbaharda daha çok elektrikli ısıtıcı kullanmayı tercih ediyor, en azından evimizin aşırı soğuk olmasının ve kısa sürede grip, nezle, soğuk algınlığı gibi hastalıklara yakalanmamızın önüne geçiyoruz.

Her şeyin en güzeline ve en kalitelisine sahip olmayı isteyenlerimiz ise bu serin günlerde evlerimizde kullandığımız elektrikli ısıtıcı modellerinin hem evimizi sıcak tutmalarını hem de gösterişli ve modern bir tasarıma sahip olmalarını bekliyoruz.

Sizler de eski elektrikli ısıtıcı modelinizin artık eskidiğini ve evinizin genel görünümüne yakışmadığını düşünüyorsanız, hepsi birbirinden şık ve estetik bir görünüme sahip olan ısıtıcı modellerimizi sizlerle paylaşmaya çalışacağımız bu yazımızı muhakkak okumanızı öneriyoruz.

İşte, sonbaharı en kolay şekilde atlatmanıza yardımcı olacak, modern, evinize çok ama çok yakışacak, birbirinden hoş elektrikli ısıtıcı modelleri listemiz:

  • Elektrikli radyatörler

Tasarımları ve modelleri ile adeta kalorifer peteklerini andıran elektrikli radyatörler, şık tasarımları ile sonbaharda kullanabileceğiniz en iyi ısıtıcı modelleri arasında ilk sırada bulunuyor.

Genelde beyaz renge sahip olan bu radyatörlerin gri, mavi, hatta pembe gibi gösterişli modelleri de bulunmuyor değil!

Bazen 9’lu bazen 12’li bölmeleri bulunan elektrikli radyatörlerin, zaman ayarlayıcılı modelleri ise belirli bir zaman dilimi sonrasında kendini kapatması ve birkaç dakika sonra tekrar çalışması prensibiyle çalışıyor. Yani bu durum da ekonomik açıdan yüksek elektrik fatura ödemeleri ile karşılaşmanızın da önüne geçmiş oluyor.

Dekoratif, ekonomik ve kaliteli bir elektrikli ısıtıcı arayışındaysanız, radyatör modellerine bir şans verebilirsiniz.

  • Elektrikli Konvektör Isıtıcılar

Duvara kolaylıkla monte edilebilen, bu özelliği sayesinde standart bir ısıtıcıdan öte bir şirin bir dekorasyon ayrıntısı olarak görünen elektrikli konvektör ısıtıcılar, hoş ve estetik görünümleri ile özellikle seçkin ve ilgi çekici tasarımlardan hoşlananlara hitap ediyor.

Pembe, yeşil, mavi, mor gibi farklı renkleri bulunabilen konvektör ısıtıcılar, son dönemlerin en çok tercih edilen ısıtıcı modelleri listemizde ikinci sırada bulunuyor.

Duvara monte edilebilmeleri ise odalarımızda fazla yer kaplamamalarını sağlıyor.

  • Kule tipi ısıtıcılar

Görünümleri ile ufoyu andıran, lakin ufodan kat ve kat daha şık ve seçkin görünen kule tipi ısıtıcılar, sağa ve sola dönen modelleri ile odanızın her bir köşesinin ısınmasına olanak tanıyor.

Salonlarınızda, yatak odalarınızda hatta mutfaklarınızda bile beğeni ile kullanabileceğiniz kule tipi ısıtıcılar, kullanım kolaylıkları ile de oldukça popüler bir ısınma seçeneği olarak kabul ediliyorlar.

Kule tipi ısıtıcıları, dekorasyon sitelerinden temin edebilir, uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.

  • Şömine tipi ısıtıcılar

Hangimiz, şömineli ve lüks bir evde yaşamanın hayalini kurmuyoruz ki? Lakin maalesef bazen hayat bize tüm hayallerimizi sunmayabiliyor.

Şöminenin gösterişi ve asaleti temsil ettiğine inanıyorsanız, evinizde şömine kurabileceğiniz yeterli alan bulunmuyorsa, şömine tarzında tasarlanan, elektrik ile çalışan mini şömine tarzı ısıtıcıları tercih edebilirsiniz.

Üstelik şömine tipi ısıtıcıları oldukça makul olan fiyatlara internet sitelerinde bulabilirsiniz.

  • Elektrikli ayak ısıtıcılar

Şüphesiz ki sonbahar ve kış aylarında en çok üşüyen yerlerimiz arasında ayaklarımız ilk sırada bulunuyor.

Kış aylarında her ne kadar kat ve kat çorap giysek de ayaklarımıza soğuk geçmesinin bir türlü önüne geçemiyoruz. Sırf bu yüzden de tüm gün boyunca karın ağrısı çekmek zorunda kalabiliyoruz.

Elektrikli ayak ısıtıcı modellerinden birine şans vererek, dilediğiniz an ayaklarınızı ısıtabilir böylelikle tüm vücudunuzun sıcacık kalmasını sağlayabilirsiniz.

  • Fanlı ısıtıcılar

Özellikle mini boyları masa üstü için uygun olan fanlı ısıtıcılar, çalışma masalarında kullanabileceğiniz şirin bir ısıtıcı modeli olma özelliği taşıyor.

Kış aylarında çalışma odanızın sıcaklığının yetersiz olduğunu düşünüyorsanız, çalışma masanızın üzerine fanlı bir ısıtıcı yerleştirebilir, soğuklardan korunabilirsiniz.

Sağlıcakla kalmanız dileğimizle…

Bir Cevap Yazın

  1. Sonbaharda Sizi Sıcacık Tutacak, Şık ve Kullanışlı Isıtıcı Modelleri için yorumda bulun

    Sonbaharda Sizi Sıcacık Tutacak, Şık ve Kullanışlı Isıtıcı Modelleri için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Sonbaharda Sizi Sıcacık Tutacak, Şık ve Kullanışlı Isıtıcı Modelleri için ilk yorumu yapabilirsin.