Sürme – Yana Kayar Kapı Ve Özellikleri

Evlerin her odasında tercihe ve isteğe bağlı olarak değerlendirilebilecek sürme yana kayar kapılar öne çıkan özellikleri ve avantajları ile sıklıkla sipariş ediliyor. Müşteriler öncesinde yapı kataloglarına bakarak ürün seçimlerini bu alandan yapabilirler. Son on yıl içerisinde hem Türkiye’de hem de çeşitli Avrupa ülkelerinde bu özel kapılara olan rağbet oranı artmış durumda. Son derece işlevsel olan bu kapılar aynı zamanda diğer mobilya ve aksesuarlarla da uyum içerisinde yer alarak dekoratif bütünlüğü tamamlamaktadır.

 

 Sürme – Yana Sistemleri Nelerdir?

Bu sistemler manuel ve tam otomatik olmak üzere kendi içerisinde ikiye ayrılıyor. Manuel olan versiyonları çok daha hesaplı olduğu için tercih oranı daha yüksektir. Bununla beraber ev dekorasyonunda önemli bir yere sahip olan bu özgün tasarımlı kapıların tamamen uzaktan kumanda ile kontrol edilebilen versiyonları da en uygun fiyatlarla beraber sipariş edilebilir. Garanti süreleri 2 yıldan başlayıp 5 yıla kadar uzanan, son derece gelişmiş sistemiyle fark yaratan sistemlerdir. Kurulumu da en az kullanımı kadar pratik olup profesyonel yardım alınarak dakikalar içerisinde tamamlanabilir.

 Neden Sürme Yana Kayar Kapılar?

 

Alıcıların son gözdesi olan bu özel kapılar gerek estetik görünümleri gerekse işlevsel yönleri ile fark yaratmaktadır. En önemli özelliklerinden biri dar hacimli mekanlarda dahi yerden tasarruf sağlamasıdır. Bu açıdan bakıldığında en küçük evlerde ve odalarda dahi yer açan bir donanıma ve sisteme sahip olmasıyla biliniyor. Pratik ve estetik olduğu kadar güvenli kullanımlar için de idealdir. Yangına dayanıklı yapısı ile birlikte müşterilerin talep ettiği güvenlik unsurlarının tamamını karşılar.

 

Tamamen çelikten üretilen modelleri de dayanıklı yapıları ve güçlü görünümleri ile birlikte tercih sebebidir. Uzun ömürlü olan bu kapılar hem iç hem de dış mekanlarda kullanılabilir. Teras ve iş yerleri gibi alanlar için de geçerliliği bulunuyor. Her bütçeye uygun seçenekleri için tedarikçi firmalarda araştırma yapabilirsiniz. Daha hesaplı versiyonları için tamamen alüminyum kaplama olan modellerine de hızlıca göz atmak mümkündür. Kapı donanımları  içerisinde yer alan diğer çeşitleri arasında katlanabilir olan versiyonları da bulunuyor.

 

 Sürme Kapı Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

 

Sürme kapılar seçerken estetik ve dekoratif ayrıntıların üzerinden geçilmelidir. Kullanılacak olan mekanda renk ağırlığı ne ise seçilecek olan kapının da o renklerde ve tonlarda olmasına özen gösterilmeli. Çelik ve alüminyum gibi temel malzeme farkı bulunan kapılarda fiyatlar da dikkat edilmesi gereken bir diğer ayrıntıyı oluşturuyor.

Daha detaylı bilgi edinmek için, kapınızı almadan önce mutlaka bir yapı katalogu incelemenizi tavsiye ederiz.

Bir Cevap Yazın

  1. Sürme – Yana Kayar Kapı Ve Özellikleri için yorumda bulun

    Sürme – Yana Kayar Kapı Ve Özellikleri için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Sürme – Yana Kayar Kapı Ve Özellikleri için ilk yorumu yapabilirsin.