Türkiye’den Avrupa’ya Mobilya Gönderimi Süreçleri

Son yıllarda Türkiye’den Avrupa’ya mobilya gönderimi hacmi artmaya başladı. Bunun sebeplerinden biri Türkiye’deki mobilya işçilik kalitesi ve uygun fiyatları diyebiliriz. MFK Home olarak mobilya konusundaki tecrübemizi yurtdışına mobilya gönderimi sektörüne de yansıttık. Bu yazımızda sizlere şu ana başlıklar hakkında bilgi vereceğiz.

 • Yurtdışı Mobilya Gönderimi
  Türkiye’den Almanya’ya Mobilya
  Türkiye’den Mobilya Getirmek
  Türkiye’den Avrupa’ya Mobilya

Türkiye’den Avrupa’ya mobilya gönderiminde en çok merak edilen sorular kargo bedelleri, mobilya sağlam gelir mi? Kargo ücreti bize mi ait şeklinde.

MFK Home olarak ürünlerimizde ve hizmette kaliteden hiç bir zaman taviz vermiyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibimizle siparişin her aşamasıyla yakından ilgilenmekteyiz. Mobilya taşımacılığı yapan, tecrübeli lojistik firmalarla sigortalı mobilya gönderimi yapıyoruz. Kargo ücretleri alıcıya aittir. Satın almış olduğunuz mobilyanın ağırlığı ve mesafeye göre kargo bedeli değişmektedir. Kargo bedelleri ile ilgili detaylı bilgiye +90 553 859 61 37 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Yurt Dışına Mobilya Gönderimi Kargo Bedelleri

Bu alandaki ücretler yaklaşık bedellerdir. Güncel olmayabilirler. Lütfen güncel fiyatlar için iletişime geçiniz.

Takım Fiyat

 • 550 EUR
 • Yatak Odası Takımı 550 EUR
 • Yemek Odası Takımı 550 EUR
 • Köşe Takımı 500 EUR
 • TV Ünitesi 300 EUR

Türkiye’den evinize mobilya getirmek istiyorsunuz. Uygun fiyatlar, kaliteli işçilik ve hoş tasarımlar için bu tercihi yapıyorsunuz. Bu süreçte tecrübe çok önemli. MFK Home özellikle Avrupa pazarında bir marka haline gelmiştir. Tüm süreçlere hakim, güvenilir ve ürünün arkasında duran büyük bir firma.

“Nakliye aşaması nasıl oluyor?”

Nakliye süreci, sektörde tecrübeli mobilya taşımacılığı yapan lojistik firmalarla yapılmaktadır. Sigortalı gönderim ile kapınıza kadar itinayla taşınmaktadır.

“Mobilya seçimi ve ulaşıma kadar olan süreçte bizlerle ilgilenilecek mi?”

MFK Home‘yi diğer firmalardan farklı kılan en önemli unsurlardan biri de bu konu. Tüm süreçlerde 7/24 yanıt alabileceğiniz, her sorunuza tüm bilgi ve birikimiyle cevap veren içten samimi bir ekip. İsterseniz ürünle ilgili fotoğraf, video, kumaş kartelası gibi detayları ek olarak paylaşmaktayız.

“Taşıma ücretine gümrük vergisi dahil midir?”

Taşıma ücreti içerisine yaşadığınız yerin gümrük vergi bedelleri ve kargo bedeli dahildir. Ekstra bir ücret ödemiyorsunuz.

Detaylı bilgi için sitemizi ziyaret edebilirsiniz : https://www.mfkhome.com/

Bir Cevap Yazın

 1. Türkiye’den Avrupa’ya Mobilya Gönderimi Süreçleri için yorumda bulun

  Türkiye’den Avrupa’ya Mobilya Gönderimi Süreçleri için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Türkiye’den Avrupa’ya Mobilya Gönderimi Süreçleri için ilk yorumu yapabilirsin.