Ucuz Ev Dekorasyonu İçin Öneriler

Evinize seçeceğiniz dekorasyon eviniz için çok önemli bir konudur. Yapacağınız dekorasyon mekanı çok değişik bir hale getirebilir, canlılığı üst seviyelere çekebilir ya da alçaltabilir, sadelik ve ya modernlik kazandırabilir. Aynı zamanda yine aynı mekanınız için seçeceğiniz kötü bir dekorasyon ise durumu olumsuz yöne çekebilir. Kısacası mekanınızın ve ya odanızın kaderi sizin yapacağınız dekorasyona bağlıdır.

 

Günümüzde dekorasyon alanında hizmet veren birçok firma bulunmaktadır. Bu firmaların bir kısmı profesyonel ve ileri derecede hizmet vermektedir. Fakat verilen hizmetle beraber alınan ücretler de doğru orantılıdır. Eğer odanıza yeni bir görünüm kazandırmak istiyorsanız birkaç küçük işlemle ve ucuza bunu gerçekleştirebilirsiniz. Ucuz ev dekorasyonu için sizlere birkaç öneri:

 

Ucuz Ev Dekorasyonu İçin Öneriler

 

  • Çiçekler evinizdeki küçük ama önemli aksesuarlardandır. Çiçeklerin yerleşimi dekorasyon için çok önemlidir. Ayrıca çiçekler odaya hem şıklık hem de canlılık katabilir. Örneğin beyaz rengin yoğunluklu olduğu sade bir odaya yeşil renkte bir çiçek doğru bir şekilde yerleştirilirse odaya bir miktar canlılık katacaktır. Fakat çiçeklerin sayısını abartmamayı unutmayın.
  • Perde modelleri de hem ucuz hem de önemli bir dekorasyon öğesidir. Örneğin ilginç bir perde modeliyle, içinde çiçek desenlerinin bulunduğu, yeşil rengin yer aldığı perde modeli sayesinde kışın bile bahar aylarını evinizde yaşayabilirsiniz.
  • Banyoda çiçek sepetlerini, kişisel ürünleri, havluları canlı renklerde seçip doğru yerlere yerleştirirseniz güzel bir sinerji oluşturabilirsiniz.
  • Ucuzluk pazarlarından aldığınız küçük süsleri tüm odalarınıza uygun bir şekilde yerleştirebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

  1. Ucuz Ev Dekorasyonu İçin Öneriler için yorumda bulun

    Ucuz Ev Dekorasyonu İçin Öneriler için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Ucuz Ev Dekorasyonu İçin Öneriler için ilk yorumu yapabilirsin.