Yaza Özel Dekorasyon Önerileri

Yazlık dekorasyon fikirleri ile ilgili yazımıza hoşgeldiniz.

 

Her mevsimin kıyafet modası olduğu gibi mevsimlerle birlikte küçük değişikliklerle yapılabilecek ev dekorasyon modası da olmaktadır.

Evlerimizdeki yaza hazırlık dekorasyonunda yer alan cıvıl cıvıl ürünler ile evinizin havasını canlandırmanız mümkündür.

Dört Mevsim Farklı Konseptler

Evinizi dekore ederken ilk baştan sıkılma ve değişiklik yapma ihtimalinizi göz önünde bulundurarak eşya seçimi yapmalısınız.

Eşyalarınızın geniş alan kaplayan kısımları tek ve açık renk olarak yapılmış olmalı. Böylece kırlent, biblo, şal gibi ayrıntılarla dekorasyon renk ve şeklinizi çok rahat değiştirebilirsiniz.

Yaz Dekorasyonunda Renkler

Kış aylarının soğukluğunu sıcak renklerle, yaz dekorasyonu canlı renklerle tamamlanabilir. Yaşam alanınız size özel bir alandır. Evinizde en çok ne görmek ve ne renk görmek sizi mutlu ediyor ise onu dekorasyonunuza mutlaka eklemelisiniz.

Bahçeler İçin Özel Tasarım Mobilya ve Süslemeler

Bahçeniz var ise, yazlık dekorasyon değişikliğine bahçenizden başlayabilirsiniz. Bahçenin büyüklüğüne göre süs havuzu, salıncak, oturma grubu yanında bahçenizi ve gönlünüzü canlandıracak rengarenk mevsim çiçekleri de konseptinize eklemelisiniz.

Yaz aylarının vazgeçilmez tasarım ürünlerinin konsepti kuşlar ve çiçeklerden oluşmaktadır. Yaza özel konseptler, kuş ve temalı ürünlerden oluşan konseptlerdir. Evinizin iç dekorasyonunda kullanabileceğiniz gibi bahçe için özel tasarlanmış mobilya ve süslerde de kullanılabilmektedir.

Yaz aylarının canlılığını evinizin içerisinde, duvardan halıya küçük renkli değişikliklerle yaşatabilirsiniz. Aynı şekilde bahçe ve balkonlar da mevsim çiçekleri ile canlı ve rengarenk olabilir.

Yazlık Dekorasyon Örnekleri

yazlık dekorasyon örnekleri

Bir Cevap Yazın

  1. Yaza Özel Dekorasyon Önerileri için yorumda bulun

    Yaza Özel Dekorasyon Önerileri için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Yaza Özel Dekorasyon Önerileri için ilk yorumu yapabilirsin.