Banyo Dekorasyonunda Duvar Kağıdı Kullanımı

Banyo fikirleri mi arıyorsunuz? Narin küçük çiçekler ve en son tropikal desenlere kadar, banyo , banyonuzda tasarımcı stilini çevirmenin hızlı ve kolay bir yolunu kanıtlayabilir. Fayans döşemekten daha uygun maliyetli olabilir ve bir değişikliğe hazır olduğunuzda değiştirmek kolaydır. Aşağıdaki ilham verici önerilerimizle duvar kağıdının banyo fikirleri için neden bu kadar popüler bir dekorasyon seçeneği olduğunu anlamak kolay.

Banyo Fikirleri

Bir Odak Noktası Seçin

Odak noktası oluşturmak için banyoda cesur bir duvar kağıdı tasarımı kullanın. Lavabonun üstü ve aynanın arkası, banyoyu kullananları cezbetmek için ideal bir yerdir. Duvar kağıdı tasarımının yumuşak mavi renkte kullanılması tasarıma sulu bir dokunuş katmaya yardımcı olur – banyo renk düzeni için idealdir.

Yüzeyleri Koruyun

Banyoda duvar kağıdı kullanırken, banyo yaşamının unsurlarına dayanmasını sağlamak için yüzeyi korumaya gelince çok dikkatli olamazsınız. Kağıdı su akış noktalarının etrafında korumak için, musluklar koruyucu mermer bir sıçrama üzerine monte edebilirsiniz.

İnce Bir Deniz Manzarası Duvar Kağıdıyla Dalgalar Yaratın

İnce bir duvar kağıdı, banyo dekorasyon şemasını geliştirmek için uzun bir yol kat eder. Genellikle bir banyonun ana amacı, kendimizi şımartmak ve rahatlamak için zaman ayırmak için mükemmel bir yer yaratarak sakinleştirici bir dinginlik duygusu yaratmaktır – yani sakinleştirici bir renk şeması memnuniyetle karşılanır. Yumuşak tonlu bir odada duvar kağıdının baskın olmasını istemezsiniz, desen eklemelidir. Dalgalar, sakin sahil yaşamının sahnesini oluşturdukları için ideal modeldir.

Daha Büyük Bir Banyoda Büyük Ölçekli Deseni Tercih Edin

Alanınız varsa, tasarımın hakim olmasına izin vermek için desenle büyük ve cesur olun. Genel görünümü dengelemek için uyumlu bir renk şeması sağlamak için kağıt tasarımındaki tonları karo seçimlerinizle eşleştirin.

Boyayı Eşleştir

Duvarlarınızı, ahşap işlerinizi veya varsa panellerinizi, seçtiğiniz duvar kağıdının arka plan rengiyle aynı tonda boyayın.

Duvar Kağıdını Ahşap Panellerle Karıştırın

Yumuşak gri tonlarda yumuşatılmış çiçek tasarımı kullanarak banyonuzda lüks bir kır havası yaratın. Ahşap duvar panelleri, suyun sıçrama olasılığı olan alanlarda kullanılabilir ve geleneksel görünüme uygundur.

Tek Bir Duvarı Kağıdı Etkiyi En Üst Düzeye Çıkarın

Bir duvar kağıdı, bir tarz yapmanın kanıtlanmış bir yoludur. Banyoda tek özellikli bir duvara gitmenin ek bir avantajı da, sudan en uzaktaki bir duvarı hedefleyebilmenizdir. Ayrıca, alan ne kadar küçükse, o kadar az duvar kağıdına ihtiyacınız olacak.

Bir Cevap Yazın

  1. Banyo Dekorasyonunda Duvar Kağıdı Kullanımı için yorumda bulun

    Banyo Dekorasyonunda Duvar Kağıdı Kullanımı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Banyo Dekorasyonunda Duvar Kağıdı Kullanımı için ilk yorumu yapabilirsin.