Banyolar için Pratik Dekorasyon Önerileri

Banyonuz küçük, eşyalarınız çok ve nasıl kullanacağınızı bilmiyor iseniz sizlere işinize yarayabileceğini düşündüğümüz bir kaç ufak ancak etkili öneriler sunmak istiyoruz. Evinizde kendiniz yapabileceğiniz hem dekoratif hem de kullanışlı fikirlerimize öncelikle büyük boyutları ile hiçbir yere sığmayan ve çok yer kaplayan saç kurutma makineleri ile başlamak istiyoruz.

saç kurutma

Hemen hemen hepimizin evinde dosyalar ve bu dosyaları koymak için kutular yer alıyor. İşte yukarıda gördüğümüz örnekteki gibi sizde dolap kapağınızı şık ve güzel ve aynı zamanda oldukça kullanışlı bir saç kurutma makinesi için hazırlayabilirsiniz. Hem yer kaplamayan hem de pratik önerimizi dikkate alınız.

raf

Eşyalarınızı sağa çeviriyorsunuz sığmıyor, sola çeviriyor koyacak yer bulamıyor iseniz işte ufak ancak etkili bir yöntem daha. Ev dekorasyonunda genellikle çok kullanılan duvar rafını banyonuzda kapı üzeri raf olarak kullanabilirsiniz. Pek çok eşyanızı sorunsuz bir şekilde taşıyacak bu dayanıklı raflar aynı zamanda banyonuzdaki çirkin havayı da ortadan kaldıracak.

baharatlık

Parfümlerinizi, diş macunuzu, fırçanızı ve diğer malzemelerinizi banyo taşı üzerinde barındırmak istemiyor iseniz mutfakların vazgeçilmezi olan baharatlıkları banyolara taşıma zamanı.

banyoBanyonuz küçük ancak daha büyük ve gösterişli görünmesini istiyor iseniz aynaları kullanabilirsiniz. Banyonuza yerleştireceğiniz büyük aynalar banyonun daha büyük ve daha alımlı görünmesini sağlar iken aynı zamanda sizin için de hoş bir alan yaratmış olacak. Örneğimizde aynanın ne kadar iyi ve doğru kullanıldığını görebilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

  1. Banyolar için Pratik Dekorasyon Önerileri için yorumda bulun

    Banyolar için Pratik Dekorasyon Önerileri için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Banyolar için Pratik Dekorasyon Önerileri için ilk yorumu yapabilirsin.