Diş Hekiminize Karar Vermeden Önce Bu Listeye Mutlaka Bakınız

Diş hekimi seçimleri, çene cerrahisi ve diş sağlığı açısından oldukça önemlidir. Diş hekimi seçimlerinde damak, çene ve diş sağlığınızı etkilediği için son derece etki etmektedir. Yanlış bir yöntem, hatalı bir diş tedavisi süreci sorunlara neden olabilir. Bu nedenle alanında uzman en iyi diş hekimlerinin bulunması için incelemelerde bulunduk.

Sizlerde doğru karar verebilmeniz için hasta önerileri ve görüşü doğrultusunda seçeceğiniz diş hekiminiz ile diş problemlerinin çözümü ve profesyonel yöntemler uygulayan hekimlerle çalışabilirsiniz. Bu alanlarda gerekli ürünleri kullanan ve doğru tedavi yöntemlerini uygulayan deneyimli hekimleri seçebilirsiniz.

Dr. Anla Akata

İstanbul şehrinde hizmetlerini sürdüren Dr. Anla Akata, diş estetiği konusunda en iyi diş hekimi arasında yer almaktadır. Protetik diş tedavisi uzmanı olan Akata, kendi kliğinde hastalarına bakmaktadır. Yurt dışında ve yurt içinden pek çok eğitime katılmış olan ve gülüş tasarımları konusunda yapan Akata, köprü protezi bilim dalında doktorasını tamamlamıştır. Kendini geliştiren ve donanımlı bir hekim olan Akata, hastalarına çok ilgili davranmaktadır.

Kadın doktor olması sebebiyle estetik diş hekimliği konusunda kadın hastaların yoğun ilgisini gösterilen Akata’ya, başarılı yöntemleriyle hastaların öncesi ve sonrası diş estetiklerinin görünmesini sağlamaktadır.

Doç. Dr. Çağdaş Kışlaoğlu

Başarılı bir akademik hayatı olan Yrd. Doç. Dr. Çağdaş Kışlaoğlu, akademik çalışmalarını başarılı bir şekilde pratiğe uygulamıştır. Hem yurt içinde hem de yurt dışında adını duyurmuştur. Birçok televizyon programına konuk olarak çıkan Kışlaoğlu, diş hekimliği deneyimlerini katıldığı programlarda aktaramaya çalışmaktadır. Hem yurt dışında hem de yurt içinden diş estetiği üzerine eğitimler ve seminerler düzenlemektedir. Şu anda İstanbul şehrinde bulunan kliniğinde hastalarına bakmaktadır. Diş protez uzmanı olan Yrd. Doç. Dr. Çağdaş Kışlaoğlu, kanal tedavisi, diş eti hastalıkları, estetik diş hekimliği, ortodonti, zirkonyum, porselen laminalar, çene cerrahisi, ağız ve diş sağlığı gibi pek çok alanda profesyonel tedaviler uygulamaktadır.

Dr. Umut Şimşek

Dr. Umut Şimşek, pek çok ünlü ismin tercih ettiği diş hekimlerinden birisidir. Cerrahi başarısıyla zorlu operasyonları başarılı bir şekilde gerçekleştiren Şimşek, diş hekimliği alanında bu zaman kadar birçok birinciliğe layık görülmüştür. Tedavi olabilmek için farklı şehirlerden gelen pek çok hastası bulunmaktadır. Tedavileriyle hastaların ağız ve diş sorunlarının tamamını çözerek sağlığına kavuşturmaktadır. Laminate veneer, diş beyazlatma, implant tedavisi, zirkonyum yöntemleri ve ortodonti gibi pek çok tedaviler gerçekleştirmektedir. Ayrıca Dr. Umut Şimşek çocuk diş tedavisi için de tercih edilen diş doktorları arasındadır.

Tam liste için kaynak : https://www.habergundemde.com/turkiyenin-en-iyi-dis-hekimleri-ve-uzmanlik-alanlari-detayli-liste/

Bir Cevap Yazın

  1. Diş Hekiminize Karar Vermeden Önce Bu Listeye Mutlaka Bakınız için yorumda bulun

    Diş Hekiminize Karar Vermeden Önce Bu Listeye Mutlaka Bakınız için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Diş Hekiminize Karar Vermeden Önce Bu Listeye Mutlaka Bakınız için ilk yorumu yapabilirsin.