İnanılmaz Tatlılıkta Bebek Odası Tasarımları

9 ay 10 gün boyunca karnınızda taşıdığınız minik yavrunuzun dünyaya gelmesiyle birlikte hayatınızda köklü değişiklikler yapmanız gerekecektir. Öncelikle evinizdeki boş bir odayı bebek odasına çevirerek işe başlayabilirsiniz! Sevimli ve tatlı dekoratif öğelerle süslemeniz gereken bu odalarda bebeğinizin cinsiyetine göre farklı renk tonları kullanabilirsiniz. Yaygın kanı erkek bebeklerde mavi, kız bebeklerde ise pembe ve buna benzer tonların kullanılması gerektiği yönündedir. Siz de bu kalıba ayak uydurarak şık, göz alıcı ve inanılmaz derecede tatlı bir bebek odası oluşturabilirsiniz.

Bebeğinize “hoşgeldin” demenin en güzel yollarından biri, onu sevmeye gelen akraba ve dostlarınızın hoşuna gidecek tatlılıkta bebek odası tasarlamaktan geçer. Anne ve baba olmanın heyecanını, şevkini ve mutluluğunu bebek odası tasarımına yansıtarak dışa vurabilirsiniz. Bebek odası tasarlamaya bebeğiniz henüz dünyaya gelmeden önce başlamanızda da fayda olacaktır. Bu esnada siparişlerinizi verebilir, aklınızda ne tür bir bebek odası varsa gerekli mobilyaları temin etmeye başlayabilirsiniz.

Duvarlarda yapışkanlar kullanın

Sevimli çizgi film karakterlerinden tutun, en tatlı hayvan ve çiçek çizimlerine kadar birbirinden farklı yüzlerce duvar yapışkanı modelini satın alabilmeniz de mümkün. Fakat alacağınız duvar yapışkanlarının kaldırmayan ve kolayca sökülebilen modellerden olmasına özen gösterin. Öte yandan pastel ve yumuşak tonlu renkleri duvarların tamamına da yayabilirsiniz. Ahşap mobilyaların da bu renklerle uyumlu olması bebek odasını muhteşem gösterecektir.

Bir Cevap Yazın

  1. İnanılmaz Tatlılıkta Bebek Odası Tasarımları için yorumda bulun

    İnanılmaz Tatlılıkta Bebek Odası Tasarımları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak İnanılmaz Tatlılıkta Bebek Odası Tasarımları için ilk yorumu yapabilirsin.