Trimline Ahşap Bölme

1997 yılından beri hizmet veren ve her geçen gün kadrajını genişleten şirket profilimiz ilk olarak TRIMLINE modüler bölme duvar sistemi olarak işe başlasa da şimdilerde ahşap üretim sistemine yaptığı yatırımlarla da konuşuluyor.  Ürün geliştirme, tasarım yapma, üretim ve montaj aşamalarında hizmet veren ve sektördeki yerini ilk sıralarda almayı başaran şirketimiz sizlere profesyonel hizmet vermek için yıllardır çalışıyor. Artık firmalar alandan tasarruf elde etmek için yapılan bölme duvar sistemlerini şirketimiz aracılığıyla planlıyor ve böylelikle alandan verim kazanılırken elde edilen gelişim de artıyor.

Özgür, özgün ve yaratıcı fikirlerle çıkan yolda firmaların hem farklı hem de kullanışlı alanlar yaratmaları artık mümkün oluyor. Hem yurt içinde hem de yurt dışında hizmet veren ve kaliteli hizmetiyle markaları bir adım öne çıkartan yapımız ile yıllardır bu sektörde yer alıyoruz.

Trimline ahşap bölme, doğrama malzemelerinin duvara bağlantısını sağlayan kısımdır. Ağaç tutkalı, çivi, vida ya da köpük aracılığıyla bu birleştirme sağlanabilir. Yapıların projelerini değiştirmeye gerek kalmadan sizle de ofislerinizde ve şirketlerinizde ek alan yaratmak istiyorsanız artık önünüzde hiçbir engel yok.

Firmaların alan gereksinimlerini karşılamaları için masrafsız en iyi çözüm olan ahşap bölme sistemleri ile artık işler çok kolay olmaya başlıyor. Gelişen teknoloji dünyasında insanların trendlere ayak uydurması gerekiyorken bu yenilik sizlere modernlik katarken bunun yanında uygun fiyatlara daha verimli alanlar da sağlayacak.

Hem estetik hem de oldukça kullanışlı yapıları ile bulunan alanı en etkin şekilde kullanmanıza olanak sağlayan bölme duvar sistemleri akla gelen her ortama konumlandırılabilir. Havaalanlarından okullara, ofislerden hastanelere kadar her kurum içerisinde alan değerlendirilmesi yapılabilir. Geniş odaların en zahmetsiz şekilde daraltılması işlemini kusursuz olarak yerine getiren bu sistem, oldukça hafif malzemelerden yapılıyor ve bu sayede binanın temeline bir yük olmadan işleyişte bir sıkıntı çıkarmıyor.

Duvar sistemleri ısı ve ses yalıtımlarına gerek duymayan çift katmanlı yapılardan oluşur. Böylelikle yapılan alanlara ek bir ücret çıkarmadan bütçe dostu bir uygulama seyretmenize de olanak sağlar. İş gücü veriminin artması için ses ve ısı yalıtımlarının ne denli önemli olduğu biliniyorsa, bina içinde yapılacak olan her ayrıntıda bu hususlara öncelikle yer verilmesi gerekir.

Trimline ahşap bölme sistemlerinin en büyük avantajlarından biri olan kolay montaj ile yapılar zarar görmüyor. Bu sayede temiz bir montaj süreci geçerken aynı zamanda ileride sistemlerin değiştirilmek istenmesi halinde arkada bir iz bırakılmadan değişim yapılabiliyor.

Her firmanın iş gücü verimini arttırarak piyasadaki yerini ilk sıralarda alma isteğinden kaynaklı olarak üretilen bu sistem her çalışma ortamının ihtiyacı haline gelmiş bulunmakta. İşçi sayısının arttırılması yerine iş gücü veriminin arttırılması esasına dayanılarak hazırlanan bu sistem ile işçilerin ciddiyeti ve iş gücü verimleri oldukça artacaktır.

Bir Cevap Yazın

  1. Trimline Ahşap Bölme için yorumda bulun

    Trimline Ahşap Bölme için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Trimline Ahşap Bölme için ilk yorumu yapabilirsin.